Depilator Wellneo Tweeze Premium Opinie

Wellneo Tweeze to nowy depilator znanej marki Wellneo. Zasilany jest dwoma bateriami AA (możliwość używani akumulatorków). Depilator ma ergonomiczny kształt i po prostu może się podobać.

Depilator Wellneo Tweezy Premium usuwa nawet małe włoski o długości 0,5 mm. Usuwanie wraz z cebulkami powoduje spokój z koleniem nawet do 5 tygodni. Za działanie depilatora odpowiada aż 18 pęset w głowicy, dzięki czemu depilacja jest niezwykle szybka.

Dzięki wbudowanej lampce można z łatwością zlokalizować najmniejsze włoski.

Kształt depilatora Wellneo Tweezy pozwala na usuwanie włosów, nie tylko z nóg i rąk, ale również pod pachami i na twarzy (możesz wymodelować np. brwi). Po depilacji, odrastające włoski są cieńsze i słabsze, dlatego, każda następna depilacja jest jeszcze bardziej komfortowa.

Jeśli zainteresował Ciebie ten produkt, to możesz go kupić tutaj

3 komentarze do “Depilator Wellneo Tweeze Premium Opinie”

  1. Dziadostwo praktycznie w ogóle nie depiluje trzeba po 5 razy depilowac to samo miejsce a i tak włoski zostają no ale czego się spodziewać za takie pieniądze

    Odpowiedz
  2. Problem ogólnie z depilatorami jest taki ze jak ktos nigdy nie uzywal to pierwsze golenie boli i trZeba to przezyc. Kazde nastepne to juz mniejszy bol. Ja gole sie depilatorem od kilku lat i teraz to juz tylko przyjemnosc.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.