Marka Delimano należy do znanej w całej Europie firmy Studio Moderna. W swoim portfolio produktowym posiada wszystko co może się przydać w kuchni, począwszy od szklanek, a na zaawansowanych urządzeniach elektrycznych kończąc.
Na polskim rynku Delimano znane jest przede wszystkim, ze sprzedaży miksera Nutribullet, który w konkursie „Superprodukt 2015” miesięcznika Świat Kobiety zajął I miejsce w kategorii „Dom-czysty i piękny.”
Największą kategorią wydają się być garnki i patelnie. Na stronie Delimano.pl możemy przeczytać, że wszystkie produkty wykonane są z materiałów, które mogą być poddane recyclingowi.
Marka obecna w kilkunastu Państwach. W Polsce obecna jest w kilku największych miastach m.in W Warszawie, Łodzi i Katowicach. Produkty tej firmy można kupić m.in. w sklepach Top Shop.
Jakie są Państwa opinie na temat Delimano? Czy produkty tej marki sa warte uwagi? Jak firma podchodzi do problemu reklamacji, czy zwrotów? Zachęcamy do dzielenia się opiniami, które na pewno będą bardzo pomocne dla wszystkich potencjalnych klientów tej marki.

 

Nowy Sklep

1Shares