Czego obawia się kobieta ze strony mężczyzny?

8 powodów jej niepokoju

Większość kobiet, niezależnie od tego, jak postrzega je otoczenie, czuje się niepewnie po pierwszej randce. Chociaż mężczyźni też nie są panami sytuacji, martwią się o zupełnie inne rzeczy… Twoje działania mogą przyczynić się do zupełnej zmiany jej nastawienia.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, co zrobić, aby ona poczuła się pewnie.

Na początku:

1. Wątpi, czy zadzwonisz do niej po pierwszej randce

Musisz zrobić to, co jej obiecałeś. Jeśli powiedziałeś, że zadzwonisz w czwartek, zadzwoń w czwartek. Jeśli jednak nie jest to w Twoim stylu, ale chciałbyś mimo wszystko utrzymać jej zainteresowanie swoją osobą, nie mów konkretnie, jakiego dnia zadzwonisz. To lepsze niż złamanie obietnicy.

2. Myśli, że chcesz tylko się z nią przespać

To bardzo drażliwy temat. Jeśli zaczniesz działać zbyt szybko, pomyśli, że zależy Ci tylko na seksie. Jeśli będziesz czekać zbyt długo, stwierdzi, że chcesz jedynie przyjaźni.

Najlepiej, żebyś powiedział jej, że jesteś nią naprawdę zainteresowany i nie zależy Ci tylko na przyjaźni. Wtedy ona będzie musiała zdecydować, kiedy będzie gotowa na bliskość i powiedzieć Ci o tym.

3. Podejrzewa, że spotykasz się z innymi

Jeśli to prawda, nie kłam. Nie musisz zaczynać tego tematu, ale jeśli ona będzie go drążyć, bądź szczery. Kiedy zaczniecie sypiać ze sobą, ona pomyśli, że jesteście parą na wyłączność…

Najlepiej będzie, jeśli wyznasz jej prawdę.

4. Nie wierzy, że naprawdę się nią interesujesz

Nawet najbardziej pewną siebie kobietę należy utwierdzać w przekonaniu, że naprawdę Ci się podoba. Wysyłaj kwiaty, dzwoń w ciągu dnia – pamiętaj o drobiazgach, które pokażą jej, że jest dla Ciebie ważna.

W związku

5. Czy on mnie zdradza?

Zadaj sobie pytania: „Dlaczego mi nie ufa?”, „Czy dałem jej ku temu powód?” Czy już ją kiedyś zdradziłeś?

Jeśli tak, to nie możesz sądzić, że jej obawy są nieuzasadnione.

Jeśli nie, porozmawiaj z nią szczerze oraz powiedz, że zależy Ci tylko na niej i nie masz zamiaru jej zdradzić.

6. Czy zadowalam go w łóżku?

Kobiety także zastanawiają się nad tym, jak wygląda ich ciało i czy są odpowiednio utalentowane w sprawach łóżkowych. Jeśli w tej kwestii jest z nią wszystko w porządku, upewnij się, że ona o tym wie.

Jeśli jednak chciałbyś coś zmienić, bądź tak subtelny jak to tylko możliwe, kiedy będziesz ją o tym informować. Nie mów: „Nie podoba mi się…”, ale zacznij od: „A może byśmy spróbowali…?”

7. Już mu się nie podobam

Mimo, że jesteście w związku już od kilku lat, ona wciąż potrzebuje docenienia. Praw jej komplementy raz na jakiś czas i pokaż, że wciąż za nią szalejesz. Ty też z tego skorzystasz, bo w ten sposób zachowasz odpowiedni poziom romantyzmu w Waszym związku.

8. Podoba mu się inna

Na jej oczach flirtujesz z inną kobietą? Więc nie obwiniaj jej za to, że nie czuje się pewnie. Nie ma nic złego w niewinnym flircie, ale, będąc z kobietą, musisz poświęcać całą swoją uwagę właśnie jej.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.