Bezprzewodowy masażer Pro Wellneo Recenzja i opinie

Bohaterem dzisiejszego wpisuj jest masażer Pro Wellneo. Odkąd prowadzę bloga centrumopini.pl pamiętam, że wszelkiej maści masażery zawsze były produktami wzbudzającymi zainteresowanie. Pierwszym urządzeniem do masażu, który testowałem był nieprodukowany już relax&tone. I to właśnie on zapoczątkował rozwój urządzeń, które w zamyśle konstruktorów miały zastąpić lub uzupełnić pracę profesjonalnego masażysty. Pierwszym urządzeniem masującym marki Wellneo był model Tonific.

To co łączyło wszystkie te urządzenia był rodzaj zasilania. Każde z nich trzeba było podłączyć do gniazdka 220V aby działało. Tym razem jest inaczej. Bowiem teraz marka Wellneo opracowała bezprzewodowy masażer PRO.

Masażer Welleno Pro wygląd zewnętrzny

Masażer konstrukcyjnie jest podobny do innego typu urządzeń na rynku, ale jest lżejszy i lepiej wyprofilowany, dzięki czemu jego użytkowanie jest o wiele przyjemniejsze. Wyposażony został w dwie silikonowe nakładki, w tym jedną z wypustkami, dla jeszcze głębszego masażu. W zestawie znajdziemy również kabel do ładowania, i ty warto wspomnieć, że na pełnym naładowaniu Wellneo PRO może pracować 2,5 godziny.

Dla kogo masażer wibracyjny?

Z masażerów wibracyjnych może korzystać niemal każdy. Są one mało inwazyjną formą masażu. Wyjątkiem są osoby, którym lekarz zabronił tego typu zabiegów. Niektóre choroby skóry również mogą być przeszkodą w stosowaniu wibracji jako formy masażu.

Co daje masaż wibracyjny?

Masaż wibracyjny przede wszystkim rozluźnia mięśnie. Jeśli twoje mięśnie są spięte bo wykonujesz jednostajny rodzaj pracy (np. kierowca), wtedy zdecydowanie taki masaż może Ci pomóc. Ja osobiście używam masażera wibracyjnego, kiedy złapie mnie tzw. nerwoból.

Jeśli znasz dodatkowe zalety lub wady masażu wibracyjnego, podziel się proszę nimi w komentarzu.

3 komentarze do “Bezprzewodowy masażer Pro Wellneo Recenzja i opinie”

  1. Posiadam taki masażer dostalam go w prezencie i sie nie załączył zapalila sie poprzeczna kreska na pierwszym miejscu wyświetlacza co to moze byc

    Odpowiedz
    • Masaż leczniczy może wykonać profesjonalny masażysta/fizjoterapeuta. Domowe urządzenia zapewniają masaż relaksacyjny.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.