Latarka Tac Light Opinie

W obecnych czasach latarki są coraz bardziej wydajne. Profesjonalne modele mają nawet procesory, które sterują światłem. Dodatkowo w grę wchodzi wszędobylska miniaturyzacja. Latarki są coraz mniejsze i świecą coraz mocniejszym światłem.

Profesjonalna latarka LED Tac Light to wysoce wydajne urządzenie, które świetnie sprawdzi się na kempingu, podczas wędkowania lub polowania. To także niezastąpiony gadżet do każdego domu lub w sytuacjach awaryjnych, np. gdy potrzebujemy mocnego światła, by coś naprawić. Latarka Tac Light wytwarza jasny promień światła i świeci na odległość ponad 9 km. Świeci 40 razy jaśniej niż zwykłe latarki!

Tac Light posiada również funkcję silnie oślepiającego światła stroboskopowego, które jest w stanie odstraszyć włamywaczy, oraz funkcję światła SOS.Latarka jest niezwykle odporna na niskie temperatury i wodoodporna, a więc doskonale poradzi sobie nawet w trudnych warunkach.

Latarka Tac Light została wyposażona w 5 trybów świecenia i regulację sposobu świecenia przy pomocy płynnej funkcji zoom, która pozwala zmieniać średnicę światła od szerokiego do skupionego na jednym punkcie. Latarka świeci jasnym światłem o stałej intensywności przez ponad 50 tys. godzin. Tac Light została wykonana z lekkiego aluminium lotniczego, ale jest przy tym niezwykle wytrzymała.

Zasilana na 3 baterie typu AAA (brak w zestawie).

W zestawie w ofercie Mango znajdują się dwie latarki.

 

3 komentarze do “Latarka Tac Light Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.