Star Shower ruchomy reflektor laserowy z pilotem Opinie

Moda na przyzdabianie domów  coraz pewniejszym krokiem wchodzi na polski rynek. Na pewno kojarzycie amerykańskie filmy, w których sąsiedzi prześcigają się kto ładniej i przede wszystkim więcej udekoruje dom. Producenci ozdób prześcigają się w pomysłach, aż w końcu ktoś wymyślił Star Shower. Ten laser to alternatywa dla tradycyjnych świątecznych lampek. Praktyczny reflektor wyświetli tysiące zielonych lub zielono-czerwonych światełek na fasadzie budynku czy w pokoju.

To najszybszy i najprostszy sposób na świąteczną dekorację domu.Reflektor Star Shower oświetli aż 300 metrów kwadratowych powierzchni, a wykorzysta do tego 6000 zielonych lub zielono-czerwonych światełek o różnych wzorach oświetlenia.

Laser Star Shwer posiada 2 tryby pracy pozwalające wyświetlać iluminację ruchomą oraz statyczną. Dzięki laserowi Star Shower męczące wieszanie światełek zimą idzie w niepamięć. Teraz wystarczy wbić urządzenie w ziemię i skierować na fasadę budynku aby cieszyć się świątecznym efektem.

W zestawie ze Star Shower otrzymamy praktyczny pilot, który ułatwi korzystanie z urządzenia.Zasięg urządzenia to ponad 100 metrów i jest w stanie oświetlić aż 300 metrów kwadratowych. Możesz z jego pomocą pięknie udekorować fasadę domu bez męczenia się z łańcuchami światełek.Star Shower zużywa aż 99% mniej energii niż tradycyjne łańcuchy lampek. Ponadto jest wodoodporny, dzięki czemu deszcz nie będzie mu straszny.

 

2 komentarze do “Star Shower ruchomy reflektor laserowy z pilotem Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.