Ibuprom RR opinie

USP Zdrowie – producent słynnego ibupromu nie próżnuje i wprowadza na rynek coraz to nowe wersje znanego leku przeciwbólowego. Niedawno mieliśmy premierę Ibupromu Max Sprint a teraz na rynek weszła nowa wersja czy Ibuprom RR

Ibuprom RR zdaniem producenta jest nowoczesną tabletką z bardzo szybkim rdzeniem. Co to znaczy, a to, że po połknięciu bardzo szybko rozpuszcza się w soku żołądkowym. Jeśli wierzyć badaniom to czas rozpadu Ibupromu RR w soku żołądkowym wynosi 45 sekund.

Poza nową formą tabletki jest to stary poczciwy ibuprom, który zawiera 400 ml ibuprofenu w 1 tabletce, czyli maksymalną dopuszczalną dawkę. Producent nie zaleca przyjmowania więcej niż 3 tabletek na dobę. Przerwa pomiędzy zażyciem kolejnych tabletek powinna wynosić 4 godziny. Co ciekawe producent nie zaleca przyjmowania Ibupromu RR dłużej niż przez 3 dni.

Ibuprom RR pakowany jest po 12 tabletek w jednym blistrze. Podobno nie znajdziemy go nigdzie indziej jak w aptekach. Ciekaw jestem czy to tylko taki tani chwyt marketingowy, żeby podnieść rangę tego leku, czy na prawdę dystrybuowany jest tylko do aptek? Jeśli widziałeś, że Ibuprom RR sprzedawany jest w innych miejscach jak apteki, prosimy koniecznie napisz komentarz.

6 komentarzy do “Ibuprom RR opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.