Cleanmaxx opinie o odkurzaczu piorącym

Cleanmaxx to odkurzacz piorący o mocy 800W. Odkurzacz wyposażony jest  w system szczotek wibrujących, które mają za zadanie wyczesywanie wszelkiego brudu z czyszczonej powierzchni. Moc 800W wystarcza na wyciągnięcie wody z dywanu lub wykładziny, tak że po zakończeniu pracy pozostaje ona lekko wilgotna.

Cleanmaxx odkurzacz piorący
Cleanmaxx odkurzacz piorący opinie

Odkurzacz piorący CleanMaxx posiada wbudowane dwa zbiorniki. Jeden na czystą a drugi na brudną wodę. Do zakupu sprzedawca dodaje 500 ml płynu do prania w formie koncentratu. W zestawie znajduje się również szczotka do czyszczenia tapicerki samochodowej.

Samo urządzenie jest dość dobrze przemyślane (zbiorniki na wodę wyjmują się łatwo, tak samo prosty jest ich ponowny montaż).

Cleanmaxx odkurzacz piorący opinie
Cleanmaxx odkurzacz piorący opinie

Jakość plastików jest ok, ale nie oczekujmy jakości odkurzaczy Rainbow. Do zastosowań domowych Cleanmaxx spokojnie wystarczy. Jeśli chodzi o cenę, która sięga prawie 800 zł to jest ona na średnim poziomie jak za tego typu urządzenie (podobny odkurzacz firmy Bissel, o prawie połowę mniejszej mocy kosztuje bez mała 1245 zł). Profesjonalne odkurzacze piorące kosztują w granicach 4.000 zł ale one przeznaczone są raczej do profesjonalnych myjni.

Jeżeli posiadasz odkurzacz piorący Cleanmaxx, wyraź swoją opinię poniżej w komentarzu.

4 komentarze do “Cleanmaxx opinie o odkurzaczu piorącym”

  1. witam, posiadam taki sprzęt od 2 lat, piore nim dywany i tapicerke samochodowa, powiem wprost, – szału nie ma, mógłby lepiej wciągac wodę, z dopieraniem bardzo brudnych plam też jest przeciętnie, ( ale może to zależy od jakości środka do prania), koleżanka pożyczyła ode mnie ten odkurzacz i powiedziała że kiedyś wypożyczyła odkurzacz karcher i wyprał dywan o wiele lepiej,

    Odpowiedz
  2. A nie lepiej jest wypożyczyć sobie karchera do czyszczenia? W sklepie Komfort wypożyczamy odkurzacze piorące i dodajemy rewelacyjny płyn do prania.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.