Derma Wand to chyba jeden z najdłużej funkcjonujących produktów na rynku telezakupów. Pierwowzór urządzenia powstał w USA. Derma Wand stworzony został jako urządzenie do regeneracji skóry twarzy. Zasada działania jest bardzo prosta. Efekt zapewnić tu mają mikroprądy, które emitują uderzenia opuszek palców o powierzchnię skóry z częstotliwością 160.000 uderzeń na sekundę, choć niektóre źródła podają 100.000. Taka stymulacja pomaga sprawić, że skóra wygładza się oraz spłycają się zmarszczki mimiczne. Efekt stymulacji sprawia również, że zmienia się koloryt skóry, poprzez jej lepsze ukrwienie. Stymulacja skóry, pobudza ją do produkcji kolagenu i elastyny, stąd efekt wygładzonych zmarszczek.

Uwaga: Najnowszą wersję Derma Wand PRO kupisz tutaj

Oprócz lepszego ukrwienia skóry, producent urządzenia deklaruje lepsze jej dotlenienie oraz lepsze odżywienie.

derma wand opinie

Derma Wand

Kiedy nie wolno używać Derma Wand?

Derma Wand nie może być używany na skórze ze skłonnościami do pękających naczynek lub trądziku różowatego. Jeżeli masz pęknięte kilka naczynek – możesz używać Derma Wand.
Derma Wand nie wolno używać na błonach śluzowych (oczy, usta, not itp). Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku zewnętrznego
Urządzenia nie wolno używać jeśli posiadasz wszczepiony rozrusznik serca lub inne metalowe przedmioty.

Derma Wand opinie

Derma Wand

Jak używać Derma Wand?

1. Przed każdym zastosowaniem Derma Wand oczyść i wysusz skórę.
2. Przed użyciem zdejmij z urządzenia osłonkę. Ustaw urządzenie na najniższy poziom pracy – oznaczony jako 1. Jeżeli urządzenie jest podłączone do prądu, zaczyna pracować. Żarówka nie będzie się świeciła aż do momentu gdy dotkniesz skóry. Jeżeli Derma Wand nie był używany przez kilkanaście dni, może rozpocząć pracę dopiero po upływie około jednej minuty.

3. Dotknij skóry na dłoni przy pomocy Derma Wand aby przyzwyczaić się do tego, jakie to jest uczucie. Poczujesz delikatne mrowienie a żarówka zaświeci się na pomarańczowo.

4. Dotknij Derma Wand do skóry twarzy, poczujesz delikatne mrowienie. Pamiętaj, aby przed użyciem Derma Wand zdjąć z końcówki osłonkę. Przez pierwsze kilka dni stosowania, używaj Derma Wand na najniższym poziomie intensywności. Jeżeli nie będziesz odczuwać stymulacji, oznacza to, że należy przełączyć urządzenie na wyższy poziom intensywności pracy. Po kilku następnych dniach zwiększ poziom na kolejny. Korzystaj z Derma Wand do momentu, gdy nie będziesz odczuwać stymulacji na najwyższym poziomie pracy. Derma Wand jest urządzeniem bardzo efektywnym nawet na najniższym poziomie intensywności. Wykorzystywany poziom pracy zależy również od wrażliwości skóry.

5. Jak zwykle zastosuj preparat nawilżający na twarz i szyję. Zwiększ moc działania kosmetyku poprzez działanie przez 2 – 3 minuty na skórę przy pomocy Derma Wand na całej powierzchni, gdzie nałożyłaś kosmetyk. Żarówka powinna delikatnie przesuwać się po powierzchni skóry. W przypadku ud lub innych partii ciała, używaj Derma Wand przez 4 – 5 minut na najintensywniejszym poziomie działania.

6. Początkowo używaj Derma Wand raz lub dwa razy dziennie. Po kilku tygodniach możesz używać 3 – 4 razy w tygodniu. Jeżeli skóra ponownie stanie się zmęczona lub słabo napięta, powróć do codziennego stosowania Derma Wand.

[poll id=”38″]

Masz dość podróbek? Oryginalny Derma Wand kupisz tutaj

Derma Wand - 399,99 zł
 • Jakość wykonania - 75%
  75%
 • Łatwość użytkowania - 70%
  70%
 • Likwidacja zmarszczek - 85%
  85%
 • Efekt liftingujący - 85%
  85%
 • Stosunek cena/jakość - 90%
  90%