Czujnik czadu Kidde 5DCO PL

5stars

Czujnik czadu opinie o Kidde

Cena: 95 zł

Opinie na temat czujnika czadu Kidde 5DCOPL są jak najbardziej pozytywne. Czujnik jest czuły i w naszym teście wypadł bardzo dobrze

00000


35Opinie użytkowników

5stars


Ocena autora

Rozpoczął się sezon grzewczy, więc ryzyko zatruciem tlenkiem węgla czyli czadem jest większe. Warto w tym momencie zaopatrzyć się w czujnik czadu. Na rynku liderem sprzedaży jest marka Kidde, której dystrybutorem jest sklep www.antybandyta.pl

Przyjrzeliśmy się flagowemu modelowi, czyli 5DCOPL, czyli model już z polskojęzycznymi napisami.

Aktualizacja: Dostępny jest również model 7DCO, który ma wydłużoną gwarancję do 10 lat oraz model 10LLDCO również z 10-letnią gwarancją i wbudowaną niewymienną baterią, która starcza na 10 lat! – żeby sprawdzić kliknij tutaj

A tutaj film o tym jak czujnik czadu Kidde 7DCO uratował życie wielu ludzi

Czujnik Kidde 7DCO można kupić w sklepie tutaj http://www.antybandyta.pl/czujnik-tlenku-wegla-czadu-kidde-7dco-z-wyswietlaczem-p-277.html

 

Na poniższym obrazku model 5DCO, który jest trochę tańczy i ma gwarancję na 7 lat.

Czujnik czadu Kidde 5DCOPL

 

Prosimy, uczulamy, a nawet błagamy, nie dajcie się Państwo skusić na pseudo czujniki czadu oferowane po kilkadziesiąt złotych. Na rynku pojawiło się mnóstwo dziadostwa,, które udaje czujnik czadu, a w rzeczywistości jest marną jego imitacją. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy czujnik jest godny polecenia wystarczy wejść na listę RAPEX i sprawdzić czy znajduje się on na liście bubli, czy nie.

Wersja czujnika serii 5 z wyświetlaczem LCD pokazuje aktualny poziom stężenia tlenku węgla w zakresie od 0 do 999 PPM*. Aktualizacja wskazań odbywa się co 15 sek. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu tlenku węgla sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy 85dB).

Czujnik posiada przycisk Test / Reset umożliwiający sprawdzenie działania urządzenia oraz przycisk po naciśnięciu, którego wyświetla się najwyższy wykryty poziom CO zapisany w pamięci czujnika. W przypadku nieprawidłowej pracy lub niskiego poziomu naładowania baterii na panelu LCD wyświetlana jest odpowiednia informacja graficzna oraz włącza się ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie czujnika w najbardziej optymalnym miejscu oraz gwarantuje ochronę również w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie oprócz montażu na ścianie, czujnik może być także postawiony na płaskiej powierzchni np. na szafce nocnej w pobliżu łóżka. Po 7 latach od aktywacji zasilania czujnik przypomni o konieczności wymiany urządzenia.

W przeciwieństwie do chińskich produktów wątpliwej jakości , ten czujnik posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN-EN 50291-1:2010 dla domowych detektorów tlenku węgla. Zgodność z tą normą została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą British Standard Institute (BSI).

Czujnik czadu tlenku węgla Kidde opinie

Sklep

 

Conclusion Rating
Zgodność z polskimi normami
5 stars
Czułość
5 stars
Cena/jakość
5 stars

Tagi : , , , , , ,

35 komentarzy

 • Bartosz says:

  Osobiście polecam Kidde model 7DCO. Ma wszelkie atesty i aprobaty

 • Weronika says:

  Witam was. Czy ktos może mi powiedziec jak glosny jest dzwiek w tych czujnikach kidde? Chodzi o to czy jak mam zamontowany czujnik na dole w domu to czy na piętrze będę go słyszała w razie wykrycia tlenku wegla?

 • Zosia says:

  Witam Państwa,
  Piszę z zapytaniem jaki czujniki polecacie?

  Jak widzę każdy mam tutaj jakieś obycie więc zamiast żużlować po forach stwierdziłam, że napiszę tutaj 🙂

 • ja says:

  Mam czujnik czadu kiedy 7dco od trzech lat i dziś o 4:30 zacząl piszczec i nie przestawał nawet jak został wyniesiony na zewnątrz i po wymianie baterii!

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail będzie niewidoczny. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

*

*

1 2
Google+