Veggie Cut Krajalnica Opinie

Kto z nas nie chciałby, aby przygotowanie posiłków była łatwiejsze i przyjemniejsze? Osobiście najbardziej bym chciała, aby ktoś za mnie przygotowywał posiłki, ale wracając na Ziemię jeden z producentów sprzętu kuchennego wymyślił Veggie Cut – funkcjonalne rozwiązanie dla szybszego i łatwiejszego przygotowywania posiłków.

Z Veggie Cut zapomnisz o skaleczeniach podczas krojenia. Szybko i łatwo pokroisz warzywa i owoce – Veggie Cut ułatwi przyrządzanie sałatek, ale pomoże ci też udekorować twoje dania. W kilka chwil nie tylko pokroisz produkty, ale przygotujesz też ozdobne spiralki (warzywne spaghetti) czy talarki. Oszczędzisz czas i energię – załóż odpowiednie ostrze, umieścić warzywa lub owoce w urządzeniu, zakręcić korbką – i gotowe. Dla większej wygody urządzenie posiada mocną przyssawkę, dzięki której nie przesunie się podczas krojenia. Krajalnicę łatwo też utrzymać w czystości, możesz bez obaw włożyć ją do zmywarki.

Krajalnica Veggie Cut to praktyczna pomoc w krojeniu warzyw i owoców. 3 wymienne ostrza – do szatkowania i krojenia w paski bądź talarki, można myć w zmywarce, oszczędza czas i energię. W zestawie otrzymasz dodatkowo urządzenie Smart Cut do krojenia warzyw i owoców w kostkę, dzięki któremu jeszcze szybciej przygotujesz sałatkę czy ziemniaki na frytki, a także komplet 26 pojemników do przechowywania żywności.Pojemniki różnych kształtów (okrągłe, prostokątne i kwadratowe) pozwolą ci maksymalnie wykorzystać każdą przestrzeń w domu i zaprowadzić porządek wśród przechowywanych produktów. Dzięki różnym rozmiarom pudełka w zestawie (120, 280, 700, 750, 950 oraz 1400 mililitrów) nadają się zarówno do przechowywania gotowych dań, jak i suchych produktów w kuchni. Możesz bez obaw włożyć je do mikrofalówki, zamrażarki czy zmywarki. Będą praktyczną pomocą, która znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni.

W zestawie otrzymasz:

  • krajalnica Veggie Cut
  • urządzenie Smart Cut
  • komplet 26 pojemników do przechowywania żywności

 

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.