Floor Wizard Pionowy odkurzacz myjący Aqua Laser Opinie

Producenci urządzeń do sprzątania prześcigają się w pomysłach. Niektóre z nich są zupełnie odjechane. Jednym z nich jest pionowy odkurzacz myjący Floor Wizard. Jest to połączenie mopa i tradycyjnego odkurzacza, które przeniesie sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Przy jego pomocy równocześnie odkurzysz i wyczyścisz podłogi, oszczędzając mnóstwo czasu. Odkurzacz szoruje, usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia oraz zasysa rozlane płyny. W wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę (podłogi wysychają o 50% szybciej niż w przypadku zwykłego mycia mopem).

Uwaga: urządzenie nie odkurza na sucho.

Jak na urządzenie o takiej mocy i wymiarach, Floor Wizard jest bardzo cichy i lekki (3,8 kg). Na jednym ładowaniu działa ok. 30 minut, a dzięki temu, że jest bezprzewodowy, nie musisz martwić się o plączący kabel. Gumowane kółka zapewniają płynny ruch po podłodze i nie rysują powierzchni. Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę pozwalają na czyszczenie zawsze czystą wodą. W ten sposób nie roznosisz bakterii, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego mopa. Zbiorniki są zdejmowalne, a więc łatwo jest je napełnić, opróżnić i utrzymać w czystości. Można wlać do nich ciepłą lub zimną wodę, z detergentem lub bez.

Pionowy odkurzacz myjący Floor Wizard posiada 4 szczotki obracające się wokół swoich osi pionowych (wykonują 2000-3000 obrotów na minutę), zapewniając doskonałe czyszczenie twardych podłóg. Dzięki funkcji Clean Boost wystarczy jeden ruch ręką, by zaaplikować większą ilość detergentu na uporczywe plamy lub zabrudzone powierzchnie. Produkt działa w dwóch trybach: normalnym i trybie Boost w przypadku większego zabrudzenia.

Odkurzacz doskonale sprawdzi się na wszystkich twardych podłogach nadających się do mycia na mokro: drewnie, parkiecie, winylu, linoleum, ceramice, płytkach, marmurze i kamieniu naturalnym. Można czyścić nim także fugi.

W zestawie:

  • pionowy odkurzacz myjący
  • ładowarka

Dane techniczne:

  • moc: 120 W
  • rodzaj akumulatora: litowy, 22V, 2200 mAH
  • waga: 3,8 kg
  • czas działania po naładowaniu akumulatora: 30 minut ciągłej pracy
  • pojemność zbiornika na czystą wodę: 550 ml
  • pojemność zbiornika na brudną wodę: 500 ml
  • poziom głośności: < 78 dB
  • czas ładowania: 3-4 h

 

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.