Jeśli chodzi o żelazka to myślałam, że już nic nowego nie można wymyślić, tym bardziej nieufnie podchodziłam do żelazka Logico, które uwaga samo dobiera odpowiednią temperaturę do prasowanych tkanin. I tak jak mówi dystrybutor: segregowanie rzeczy przed prasowaniem i ciągła zmiana temperatury to prawdziwa zmora podczas prasowania. Na szczęście w pełni automatyczne żelazko Logico upora się z każdym rodzajem tkanin i nie wymaga regulacji temperatury. Żelazko posiada automatyczną funkcję wyłączania, a dzięki specjalnej, dwuczęściowej stopie urządzenie gładko ślizga się po każdym materiale niczym na poduszce powietrznej.

Logico jest wyposażone w dwa oddzielne elementy grzejne: jeden w stopie żelazka, a drugi produkujący parę, gwarantując skuteczne i szybkie prasowanie. Za jednym razem można wyprasować kilka warstw materiału i każda z nich jest idealnie gładka. Żelazko świetnie sprawdza się podczas zaprasowywania kantów i ubrań z cekinami lub nadrukami. Doskonałe do cienkich, jak i grubych tkanin.

400 ml zbiornik żelazka można napełniać wodą z kranu. Dla wygody użytkowania produkt posiada funkcję antywapienną i automatycznego czyszczenia. Kulowy przegub o zakresie 360 stopni niezwykle ułatwia prasowanie, a wydobywająca się para odświeży kolor i faktury tkanin.

Żelazko ma moc aż 2200W i dostępne jest w dwóch kolorach: czerwonym i zielonym.

żelazko logico opinie

żelazko logico opinie zielone

Oryginalne żelazko Logico

Żelazko Logico - 99,99 zł
 • Jakość prasowania - 8.7/10
  8.7/10
 • Jakość wykonania - 7.8/10
  7.8/10
 • Dodatkowe funkcje - 7.6/10
  7.6/10
 • Cena - 7.6/10
  7.6/10
 • Stosunek cena/jakość - 8/10
  8/10
 • Wrażenie ogólne - 8.4/10
  8.4/10
Ocena ogólna
8/10
8/10