Żelazko Logico opinie

Jeśli chodzi o żelazka to myślałam, że już nic nowego nie można wymyślić, tym bardziej nieufnie podchodziłam do żelazka Logico, które uwaga samo dobiera odpowiednią temperaturę do prasowanych tkanin. I tak jak mówi dystrybutor: segregowanie rzeczy przed prasowaniem i ciągła zmiana temperatury to prawdziwa zmora podczas prasowania. Na szczęście w pełni automatyczne żelazko Logico upora się z każdym rodzajem tkanin i nie wymaga regulacji temperatury. Żelazko posiada automatyczną funkcję wyłączania, a dzięki specjalnej, dwuczęściowej stopie urządzenie gładko ślizga się po każdym materiale niczym na poduszce powietrznej.

Logico jest wyposażone w dwa oddzielne elementy grzejne: jeden w stopie żelazka, a drugi produkujący parę, gwarantując skuteczne i szybkie prasowanie. Za jednym razem można wyprasować kilka warstw materiału i każda z nich jest idealnie gładka. Żelazko świetnie sprawdza się podczas zaprasowywania kantów i ubrań z cekinami lub nadrukami. Doskonałe do cienkich, jak i grubych tkanin.

400 ml zbiornik żelazka można napełniać wodą z kranu. Dla wygody użytkowania produkt posiada funkcję antywapienną i automatycznego czyszczenia. Kulowy przegub o zakresie 360 stopni niezwykle ułatwia prasowanie, a wydobywająca się para odświeży kolor i faktury tkanin.

Żelazko ma moc aż 2200W i dostępne jest w dwóch kolorach: czerwonym i zielonym.
żelazko logico opinie

żelazko logico opinie zielone

11 komentarzy do “Żelazko Logico opinie”

  1. Kupiłam to żelazko i powiem że jestem średnio zadowolona. O ile faktycznie łatwo się nim prasuje i usuwa zagniecenia lepiej niz inne żelazko to moim zdaniem za duzo ciągnie wody i musze dwa razy dolewać w trakcie prasowania a prasue glownie na tarasie i musze latac do kuchni przez cały dom zeby napełnić zbiorniczek.

    Odpowiedz
  2. Żelazko jak na razie sprawuje sie dobrze. Ma duzy pojemnik na wode i duza para z niego bucha, niestety zabrakło czerwonych. mam zielone, moze kto sie chce wymienić na czerwone?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.