Żelazko Logico opinie

Jeśli chodzi o żelazka to myślałam, że już nic nowego nie można wymyślić, tym bardziej nieufnie podchodziłam do żelazka Logico, które uwaga samo dobiera odpowiednią temperaturę do prasowanych tkanin. I tak jak mówi dystrybutor: segregowanie rzeczy przed prasowaniem i ciągła zmiana temperatury to prawdziwa zmora podczas prasowania. Na szczęście w pełni automatyczne żelazko Logico upora się z każdym rodzajem tkanin i nie wymaga regulacji temperatury. Żelazko posiada automatyczną funkcję wyłączania, a dzięki specjalnej, dwuczęściowej stopie urządzenie gładko ślizga się po każdym materiale niczym na poduszce powietrznej.

Logico jest wyposażone w dwa oddzielne elementy grzejne: jeden w stopie żelazka, a drugi produkujący parę, gwarantując skuteczne i szybkie prasowanie. Za jednym razem można wyprasować kilka warstw materiału i każda z nich jest idealnie gładka. Żelazko świetnie sprawdza się podczas zaprasowywania kantów i ubrań z cekinami lub nadrukami. Doskonałe do cienkich, jak i grubych tkanin.

400 ml zbiornik żelazka można napełniać wodą z kranu. Dla wygody użytkowania produkt posiada funkcję antywapienną i automatycznego czyszczenia. Kulowy przegub o zakresie 360 stopni niezwykle ułatwia prasowanie, a wydobywająca się para odświeży kolor i faktury tkanin.

Żelazko ma moc aż 2200W i dostępne jest w dwóch kolorach: czerwonym i zielonym.
żelazko logico opinie

żelazko logico opinie zielone

11 komentarzy do “Żelazko Logico opinie”

  1. Kupiłam to żelazko i powiem że jestem średnio zadowolona. O ile faktycznie łatwo się nim prasuje i usuwa zagniecenia lepiej niz inne żelazko to moim zdaniem za duzo ciągnie wody i musze dwa razy dolewać w trakcie prasowania a prasue glownie na tarasie i musze latac do kuchni przez cały dom zeby napełnić zbiorniczek.

    Odpowiedz
  2. Żelazko jak na razie sprawuje sie dobrze. Ma duzy pojemnik na wode i duza para z niego bucha, niestety zabrakło czerwonych. mam zielone, moze kto sie chce wymienić na czerwone?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.