Jeśli chodzi o żelazka to myślałam, że już nic nowego nie można wymyślić, tym bardziej nieufnie podchodziłam do żelazka Logico, które uwaga samo dobiera odpowiednią temperaturę do prasowanych tkanin. I tak jak mówi dystrybutor: segregowanie rzeczy przed prasowaniem i ciągła zmiana temperatury to prawdziwa zmora podczas prasowania. Na szczęście w pełni automatyczne żelazko Logico upora się z każdym rodzajem tkanin i nie wymaga regulacji temperatury. Żelazko posiada automatyczną funkcję wyłączania, a dzięki specjalnej, dwuczęściowej stopie urządzenie gładko ślizga się po każdym materiale niczym na poduszce powietrznej.

Logico jest wyposażone w dwa oddzielne elementy grzejne: jeden w stopie żelazka, a drugi produkujący parę, gwarantując skuteczne i szybkie prasowanie. Za jednym razem można wyprasować kilka warstw materiału i każda z nich jest idealnie gładka. Żelazko świetnie sprawdza się podczas zaprasowywania kantów i ubrań z cekinami lub nadrukami. Doskonałe do cienkich, jak i grubych tkanin.

400 ml zbiornik żelazka można napełniać wodą z kranu. Dla wygody użytkowania produkt posiada funkcję antywapienną i automatycznego czyszczenia. Kulowy przegub o zakresie 360 stopni niezwykle ułatwia prasowanie, a wydobywająca się para odświeży kolor i faktury tkanin.

Żelazko ma moc aż 2200W i dostępne jest w dwóch kolorach: czerwonym i zielonym.

żelazko logico opinie

żelazko logico opinie zielone

Oryginalne żelazko Logico

Żelazko Logico

149,99 zł
8.8

Jakość prasowania

9.0/10

Jakość wykonania

8.0/10

Dodatkowe funkcje

9.0/10

Cena

8.0/10

Stosunek cena/jakość

9.5/10

Wrażenie ogólne

9.0/10

Zalety

  • Duży wyrzut pary
  • Inteligentna funkcjonalność
  • Wysoka moc
  • Duży zbiornik na wodę
  • Niska waga

Wady

  • Ciężko się do czegoś przyczepić
0Shares