Raz na jakiś czas firmy telezakupowe zaoferują coś co na prawdę wygląda porządnie i zdecydowanie może się przydać. Wałek do malowania Paint Racer jest jednym z tych produktów. Czasami na prawdę jestem pod wrażeniem jak w prosty sposób można ulepszyć produkt, w którym wydawało by się nie można niczego poprawić, no bo co można poprawić w wałku do malowania?

Top Shop kilka dni temu zaprezentował wałek Paint Racer, do którego wlewa się farbę – ot cała filozofia. Chyba nie ma lepszego czasu na prezentację tego produktu bo domowe remonty idą pełną parą. Konstrukcja wałka jest tak prosta jak konstrukcja cepa.

Wałek nadaje się do malowania wszystkich powierzchni. Jest bardzo prosty w obsłudze i najważniejsze – nie kapie, więc odpada wcześniejsze zabezpieczanie podłogi lub latanie ze szmatą i zmywanie farby.

W zestawie znajduje się również genialny w swojej prostocie przedmiot (dystrybutor nazywa to szpachelką kątową), którym pomalujemy narożniki.

Oprócz w paczce od Top shop znajdziemy drugi, mniejszy wałek. A całość prezentuje się tak

 

 

 

Oryginalny Wałek do malowania Paint Racer

Wałek do malowania Paint Racer

Wałek do malowania Paint Racer - 49 zł
wałek do malowania paint racer opinie

Nazwa produktu: Wałek do malowania Paint Racer

Opis produktu: Wałek do malowania Paint Racer to innymi słowy wałek niekapek. Używany zgodnie z instrukcją stanowi spore ułatwienie w malowaniu.

Cena: 49

Waluta:

 • Jakość wykonania - 7/10
  7/10
 • Łatwość użytkowania - 6.5/10
  6.5/10
 • Użyteczność - 7.5/10
  7.5/10
 • Stosunek cena/jakość - 7.5/10
  7.5/10
 • Wrażenie ogólne - 6.5/10
  6.5/10
Ocena ogólna
7/10
7/10