Raz na jakiś czas firmy telezakupowe zaoferują coś co na prawdę wygląda porządnie i zdecydowanie może się przydać. Wałek do malowania Paint Racer jest jednym z tych produktów. Czasami na prawdę jestem pod wrażeniem jak w prosty sposób można ulepszyć produkt, w którym wydawało by się nie można niczego poprawić, no bo co można poprawić w wałku do malowania?

Uwaga:: Zobacz nasz nowy wpis porównawczy o wałkach do malowania.

Wałki do malowania opinie i porównanie

<< kliknij >>

Top Shop kilka dni temu zaprezentował wałek Paint Racer, do którego wlewa się farbę – ot cała filozofia. Chyba nie ma lepszego czasu na prezentację tego produktu bo domowe remonty idą pełną parą. Konstrukcja wałka jest tak prosta jak konstrukcja cepa.

Wałek nadaje się do malowania wszystkich powierzchni. Jest bardzo prosty w obsłudze i najważniejsze – nie kapie, więc odpada wcześniejsze zabezpieczanie podłogi lub latanie ze szmatą i zmywanie farby.

W zestawie znajduje się również genialny w swojej prostocie przedmiot (dystrybutor nazywa to szpachelką kątową), którym pomalujemy narożniki.

Oprócz w paczce od Top shop znajdziemy drugi, mniejszy wałek. A całość prezentuje się tak

 

Uwaga: Zdecydowanie lepszy wałkiem do malowania jest Paint Runner Pro marki Renovator, który kupisz tutaj

Wałek wałkowi nie równy

Wałek wałkowi nie równy. Przetestowaliśmy oba wałki do malowania i zdecydowanie lepiej wypada model Paint Runner marki Renovator.

Wałek do malowania Paint Racer

149.99 zł
7.6

Jakość wykonania

8.0/10

Łatwość użytkowania

7.5/10

Użyteczność

8.0/10

Stosunek cena/jakość

7.0/10

Wrażenie ogólne

7.5/10

Zalety

  • Fajny pomysł na usprawnienie malowania
  • Nie kapie farba
  • 2 wałki i szpachelka w zestawie

Wady

  • Dość wysoka cena
mango-promocje
mango-promocje