Total Crunch Przyrząd do ćwiczeń Opinie

Total Crunch to chyba najczęściej reklamowany produkt fitness. Na rynku obecny jest już kilka ładnych lat (pod różnymi nazwami) i dalej ma się dobrze. To dobrze świadczy o tej konstrukcji.

Z Total Crunchem zyskasz piękną sylwetkę i dobrą formę nie wychodząc z domu. Ćwiczysz jednocześnie wszystkie partie mięśni – to oznacza lepszy efekt w krótszym czasie. Urządzenie rzeźbi mięśnie brzucha i kształtuje mięśnie klatki piersiowej, bicepsów i pleców. Wzmacnia też i kształtuje nogi oraz pośladki.Total Crunch będzie idealny dla pań, które chciałyby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wyszczuplić talię czy zyskać jędrniejsze, kształtne pośladki.Docenią także panowie, którzy marzą o silnych ramionach, rozbudowanych mięśniach klatki piersiowej czy płaskim brzuchu.

Total Crunch wykorzystuje aż 4 rodzaje ćwiczeń siłowych:

 • wyciskanie na nogi,
 • przysiady,
 • ćwiczenia na mięśnie grzbietu i brzucha oraz
 • aerobowe ćwiczenia na krążenie.

Urządzenie Total Crunch wzmacnia i kształtuje nogi i pośladki, spłaszcza brzuch, podkreśla mięśnie brzucha, kształtuje mięśnie piersiowe, bicepsy i mięśnie grzbietu, spala kalorie, pomaga schudnąć, kształtuje sylwetkę. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i przechowywaniu.

Dane techniczne:

 • wymiary po złożeniu: 92x60x113 cm
 • wymiary po rozłożeniu: 150x60x20 cm
 • max. waga użytkownika: 100 kg
 • W zestawie otrzymasz:
 • urządzenie fitness Total Crunch
 • instrukcja obsługi

Po skończonych ćwiczeniach należy napić się wody. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń do ćwiczeń, przed użyciem Total Crunch warto skonsultować się z lekarzem. Dzieci nie powinny korzystać z urządzenia Total Crunch bez nadzoru dorosłych.

 

8 komentarzy do “Total Crunch Przyrząd do ćwiczeń Opinie”

 1. Z tego co widzę to nie wymusza ruchu jakiegoś nienaturalnego przez co zapewne nie obciąża stawów. Pytanie czy obciążenie własnego ciała w takim układzie jak prezentuje to urządzenie będzie wystarczające do efektywnego treningu? Na tym urządzeniu jedynie co można zrobić rzeźbę bo wykonuje się dużą liczbę powtórzeń o małej intensywności, ale masy mięśniowej niestety to moim zdaniem na tym się nie nabierze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.