Lazer Bond Klej z lampą UV Opinie

Każdy kto był u stomatologa, gdy ten zakładał plombę do zęba wie, że stomatolog używał lampy UV, aby nasza plomba była mocna i trwała. Podobną technologię zastosowaną w Lazer Bond. Klej Lazer Bond z lampą UV to nie jest zwykły klej, ale specjalne tworzywo sztuczne, które twardnieje pod wpływem promieni ultrafioletowych w ciągu zaledwie kilku sekund. Lazer Bond wiąże szkło, plastik, drewno, metal, glazurę, linoleum, tkaninę i wiele innych materiałów. Można skleić nim nawet przerwane kable, nieszczelne rury, dziecięce zabawki czy sprzęt elektroniczny. Pomaga naprawić połamane przedmioty, a więc zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które musiałbyś wydać na nowe rzeczy.

Lazer Bond w wygodny sposób łączy w sobie z jednej strony końcówkę z klejem, a z drugiej końcówkę ze światłem ultrafioletowym. Można nim nie tylko sklejać przedmioty, ale również wypełniać rysy i szczeliny. Zapach kleju nie jest nieprzyjemny, dzięki czemu codzienne majsterkowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Nawet przy dłuższym przechowywaniu, klej stale pozostaje płynny, a pojemnik nie zakleja się od środka. Klej twardnieje dopiero pod wpływem światła UV i staje się wówczas naprawdę mocny i wytrzymały. Przed utwardzeniem łatwo można go wyczyścić, a po utwardzeniu – szlifować i lakierować, aby wyrównać klejoną powierzchnię.

W zestawie:

2x sztyft z klejem i światłem UV

 

3 komentarze do “Lazer Bond Klej z lampą UV Opinie”

      • Sęk w tym, że klej klejowi nie równy i nie można porównywać tego kleju do „innego” tylko dlatego że oba utwardzają się pod UV.

        Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.