Lazer Bond Klej z lampą UV Opinie

Każdy kto był u stomatologa, gdy ten zakładał plombę do zęba wie, że stomatolog używał lampy UV, aby nasza plomba była mocna i trwała. Podobną technologię zastosowaną w Lazer Bond. Klej Lazer Bond z lampą UV to nie jest zwykły klej, ale specjalne tworzywo sztuczne, które twardnieje pod wpływem promieni ultrafioletowych w ciągu zaledwie kilku sekund. Lazer Bond wiąże szkło, plastik, drewno, metal, glazurę, linoleum, tkaninę i wiele innych materiałów. Można skleić nim nawet przerwane kable, nieszczelne rury, dziecięce zabawki czy sprzęt elektroniczny. Pomaga naprawić połamane przedmioty, a więc zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które musiałbyś wydać na nowe rzeczy.

Lazer Bond w wygodny sposób łączy w sobie z jednej strony końcówkę z klejem, a z drugiej końcówkę ze światłem ultrafioletowym. Można nim nie tylko sklejać przedmioty, ale również wypełniać rysy i szczeliny. Zapach kleju nie jest nieprzyjemny, dzięki czemu codzienne majsterkowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Nawet przy dłuższym przechowywaniu, klej stale pozostaje płynny, a pojemnik nie zakleja się od środka. Klej twardnieje dopiero pod wpływem światła UV i staje się wówczas naprawdę mocny i wytrzymały. Przed utwardzeniem łatwo można go wyczyścić, a po utwardzeniu – szlifować i lakierować, aby wyrównać klejoną powierzchnię.

W zestawie:

2x sztyft z klejem i światłem UV

 

3 komentarze do “Lazer Bond Klej z lampą UV Opinie”

      • Sęk w tym, że klej klejowi nie równy i nie można porównywać tego kleju do „innego” tylko dlatego że oba utwardzają się pod UV.

        Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.