Tor wyścigowy Magic Tracks Crash opinie

Za kilka dni dzień dziecka, więc jeśli nie masz jeszcze prezentu, warto zwrócić uwagę na nowość wśród zabawek – tor wyścigowy magic tracks. Magic Tracks Crash to zestaw świecących w ciemności torów, który składa się z aż 200 elementów i 16 akcesoriów dodatkowych. 2 samochody i skrzyżowanie, które wchodzą w skład zestawu pozwalają organizować wyścigi. W zestawie znajduje się 6 znaków drogowych, 4 pachołki, a także 2 ścianki, dzięki którym wyścig może zakończyć się kraksą!

Tor, aby świecić nie wymaga zasilania, bowiem pokryty jest farbą fluorescencyjną. Auta podświetlane są światłem LED (tutaj trzeba je zasilić z baterii)

tor świecący w ciemności magic tracks crash opinie

W zestawie Magic Tracks Crash otrzymujemy 2 samochody – żółty i czarny. Dzięki dołączonym kalkomaniom, można ozdobić je, według własnego upodobania. Każdy (oryginalny) z samochodów posiada 5 światełek LED, które uczynią wyścig jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Każdy (oryginalny) samochód jest zasilany 3 bateriami AAA, bezpiecznie ukrytymi wewnątrz zabawki. Wyjęcie ich wymaga użycia śrubokrętu, więc dziecko nie dostanie się do nich bez Twojej ingerencji.

Dlaczego zwracam uwagę, na to żeby kupić zestaw oryginalny? Ano dlatego że na polskim rynku pojawiły się podróbki bardzo złej jakości. Poniżej parę zdjęć jak odróżnić podróbkę od oryginału.

tor świecący w ciemności magic tracks crash opinie

Oryginalny samochód ładnie świeci w ciemności, ponieważ jest podświetlony 5 diodami led.

tor świecący w ciemności magic tracks crash opinie

Baterie są bezpiecznie schowane wewnątrz zabawki.

magic tracks crash opinie

Tory są sztywne i wykonane z wytrzymałego materiału.

tor świecący w ciemności magic tracks crash opinie

Oryginalne tory ładnie świecą w ciemności.

Zestaw torów wyścigowych Magic Tracks Crash to zabawa dla całej rodziny. Dzieci, a także wszyscy młodzi duchem będą świetnie się bawić organizując wyścigi i kraksy świecących samochodzików. Dołącz do zabawy swoich dzieci i wspaniale spędźcie czas! Zestaw Magic Tracks Crash to także idealny prezent na urodziny – z pewnością odciągnie najmłodszych od ekranów komputerów.

 

 

4 komentarze do “Tor wyścigowy Magic Tracks Crash opinie”

 1. Wyraźnie widać, że autor zna się na tych sprawach i jeszcze umie ująć to w sposób przystępny dla nowicjusza.

  Odpowiedz
 2. Musicie dopisać, że żeby tor świecił w ciemnościach to najpierw musi być wystawiony na światło w ciągu dnia, bo jak będzie zamkniety w kartonie to po wyjeciu nie będzie świecił

  Odpowiedz
  • To pytanie powinno być skierowane do sprzedawcy. Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak coś jest na magazynie to z reguły dociera w 48h od zamówienia.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.