Słuchawki V-Moda Forza opinie

V-Moda Forza to hybrydowe słuchawki dokanałowe dla sportowców, certyfikowane przez Japan Audio Society (JAS) certyfikatem Hi-Res Audio. Powstały po to byś mógł rzucić wyzwanie granicom swoich możliwości dzięki doskonałej ergonomii, najwyższej trwałości, komfortowi i wszechstronnym akcesoriom.Zaufany dźwięk i komfort, lekki jak piórko, 5,8-milimetrowy przetwornik – gwarantuje zrównoważony, żywy bas, wyraźna średnica i pełne energii górne rejestry otoczone szeroką sceną 3D.

Końcówki BLISS 3.0 – cztery rozmiary gumek sylikonowych BLISS (Bass Level Isolating Soft Silicone zapewniają wyjątkową izolację akustyczną i gwarantują zwarty bas i najlepsze dopasowanie.Zaprojektowane dla sportowców, mechanicznie uszczelnione by zapewnić odporność na pot i warunki pogodowe.Objęta wnioskiem patentowym technologia ActiveFlex – odpinane sportowe „płetwy” dostępne w 3 rozmiarach (S/M/L) i opatentowane zauszne zaczepy gwarantują najlepsze dopasowanie i stabilność podczas biegu i ćwiczeń.

Wojskowa wytrzymałość– testowane w zgodzie z wojskowym standardem jakości MIL-STD-810G. Są odporne na pot, wysokie i niskie temperatury, wilgotność i promienie UV.Specjalnie zaprojektowany, bardzo wytrzymały przewód – ultra-wzmocniony, zapewnia niezrównaną wytrzymałość, do 20 razy większą niż branżowy standard.

Pokryty 24-karatowym złotem wtyk kątowy, który zdolny jest wytrzymać ponad 60 tysięcy wygięć – to 10 razy więcej niż branżowy standard.Styl i sportowa wszechstronność. Najwyższa ergonomia – ponad 2 lata badań i rozwoju w celu osiągnięcia najlepszej ergonomii, idealnego sportowego dopasowania i naturalnej izolacji akustycznej.

Światowej klasy mikrofon i pilot – krystalicznie czyste połączenia, kontrola głośności i przywoływanie rozpoznawania głosu.Trzy-przyciskowy pilot i przywoływanie asystenta głosowego – steruj głośnością i odtwarzaniem muzyki lub multimediów, połączeniami głosowymi i komendami Siri/”Ok Google” na urządzeniach z systemami Apple, Android i innymi.Personalizowane, ręcznie wykonywane nakładki 3DRemixRings i drukowane w 3D personalizowane nakładki – objęte wnioskiem patentowym RemixRings umożliwiają stworzenie osobistego arcydzieła wraz z personalizowanymi nakładkami 3D.

Rzeźbione we Włoszech, wykonywane w Nowym Jorku – rzeźbione w mediolańskim studiu projektowym V-Moda z widokiem na zamek Sforza, miejsce pracy Leonarda da Vinci przez 20 lat i drukowane 3D w Nowym Jorku.Metale szlachetne – wykonywane na zamówienie dzieła sztuki są wyrazem najwyższego luksusu, takiego jak wysokiej klasy zegarki lub niestandardowe pierścionki.

Zawartość zestawu:

  • Słuchawki, 8 par końcówek BLISS (rozmiary XS/S/M/L), 3 pary sportowych „płetw” ActiveFlex, 1 para zausznych zaczepów ActiveFlex, 2 pary RemixRings,
  • Typ: przewodowe, dokanałowe
  • Przetwornik: dynamiczny, 5,8 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 40 000 Hz
  • Czułość: 99 dB @ 1kHz 1mW
  • Czułość mikrofonu: -42dB @ 1kHz
  • Przewód: ultra-wzmocniony 80 cm z wtykiem do złączki typu Y i równej długości,
  • 30 cm przewody do słuchawek Wtyk: kątowy, pokryty 24-karatowym złotem jack 3,5 mm
  • Impedancja: 14 Ohm
  • Waga: 13,5 g

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.