Slim Jeggings legginsy wyszczuplające opinie

Lata zbliża się wielkimi krokami, więc prędko trzeba zrobić coś ze swoją figurą. Można spróbować jakąś dietę cud albo kupić odzież, która niweluje nasze niedoskonałości. Mieliśmy już okazję prezentować bieliznę wyszczuplającą, a dziś przyszedł czas na legginsy wyszczuplające Slim Jeggings.

Leginsy wyszczuplające slim jeggins opinie

Slim Jeggings według dystrybutora podkreślają walory sylwetki niezależnie od typu sylwetki, więc spełnią oczekiwania kobiet wysokich i niskich, a także drobnych oraz osób o krągłych kształtach.

Na pierwszy rzut oka legginsy wyglądają jak dobrze dopasowane jeansy, jednak w przeciwieństwie do nich zapewniają swobodę ruchów. Elastyczność Slim Jeggings zapewniają takie materiały jak poliester (95%) i elastan (5%)

Dodatkowo w pas legginsów wszyto szeroki pas, który spłaszcza brzuch i niweluje wałeczki. Tkanina o grubym splocie zapewnia właściwe podtrzymanie pośladków, zamaskowanie cellulitu i brak prześwitów nawet przy krągłych kształtach.

Dystrybutor w cenie ok. 60 zł daje: 3 pary legginsów wyszczuplających Slim Jeggings w kolorach niebieskim, czarnym i szarym.

 

3 komentarze do “Slim Jeggings legginsy wyszczuplające opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.