Jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że podobnie jak i ja nie masz już sokolego wzroku. Czasem zwykłe okulary są niewystarczające a do lupy brakuje 3-ciej ręki. Na pomoc przychodzą Crystal Vision, czyli okulary powiększające do prac precyzyjnych

Crystal Vision okulary powiększające opinie

Idealnie nadają się do majsterkowania, czytania, sklejania modeli czy rękodzieła. Pomagają odczytać drobne napisy na lekach czy instrukcjach obsługi.

To nie są okulary do chodzenia, bowiem powstało już sporo mitów na ich temat. Okulary Crystal Vision działają jak szkło powiększające i znacznie ułatwiają zajęcia wymagające dużej precyzji. Tam, gdzie trudno dostrzec małe przedmioty, zastępują lupę. Obie ręce pozostają wolne – zyskujesz swobodę i wygodę podczas pracy, hobby czy codziennych zajęć.

Okulary z lupą Crystal Vision powiększą drobne elementy aż o 160%. Okulary do czytania są bardzo lekkie i wygodne, można je nosić na okularach korekcyjnych. Crystal Vision – okulary lupa są uniwersalne i pasują do różnych kształtów twarzy.

Okulary Crystal Vision można zakładać na okulary korekcyjne, słoneczne, okulary do czytania oraz podczas noszenia soczewek korekcyjnych i kontaktowych. Okulary należy nosić na czubku nosa, a nie jak zwykłe okulary.

Nowe Perfect Zoom 2 szt

Okulary Perfect Zoom - 53.93 zł
Okulary powiększające

Nazwa produktu: Okulary Perfect Zoom

Cena: 55.93

Waluta:

 • Jakość wykonania - 8/10
  8/10
 • Stosunek cena/jakość - 8/10
  8/10
 • Wygoda noszenia - 7.4/10
  7.4/10
 • Jakość powiększania - 7.9/10
  7.9/10
 • Wrażenie ogólne - 7.5/10
  7.5/10
Ocena ogólna
7.8/10
7.8/10