Sklep Gearbest w polskiej wersji językowej – wysyłka z Polski

Sklep Gearbest doczekał się w końcu polskiej wersji językowej – tutaj, Tym samym stał się jednym z największych sklepów elektronicznych dostępnych w naszym ojczystym języku. Dodatkowo dla przypomnienia powiem, że część produktów wysyłana jest bezpośrednio z polskiego magazynu. Pod tym linkiem znajdziecie listę wszystkich produktów wysyłanych z Polski.

 

 

3 komentarze do “Sklep Gearbest w polskiej wersji językowej – wysyłka z Polski”

  1. Witam,
    kilka dni temu kupiłam Ilife V8s, odkurza super, ale podczas mopowania zatrzymuje się co kilka minut i nie rusza dalej. Jak rozwiązać ten problem?

    Odpowiedz
  2. Kupiłem 4 miesiące temu na gearbest odkurzacz bezprzewodowy. Po tym jak sporo czasu upłynęło zacząłem dopytywać o przesyłkę. Odpowiedzieli mi, że nie maja tego towaru w magazynie. Bo było za mało, bo były święta itp bzdury. Oczywiście pieniądze mieli już na swoim koncie. Postanowiłem zaczekać. Niestety zlekceważyli mnie TOTALNIE. Żadnej informacji, żadnych przeprosin. Wczoraj zwrócili mi pieniądze. I są pewnie zachwyceni tym, że przez CZTERY MIESIĄCE!!!!! obracali moja kasą. DNO!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.