Sklep Gearbest w polskiej wersji językowej – wysyłka z Polski

Sklep Gearbest doczekał się w końcu polskiej wersji językowej – tutaj, Tym samym stał się jednym z największych sklepów elektronicznych dostępnych w naszym ojczystym języku. Dodatkowo dla przypomnienia powiem, że część produktów wysyłana jest bezpośrednio z polskiego magazynu. Pod tym linkiem znajdziecie listę wszystkich produktów wysyłanych z Polski.

 

 

3 komentarze do “Sklep Gearbest w polskiej wersji językowej – wysyłka z Polski”

  1. Witam,
    kilka dni temu kupiłam Ilife V8s, odkurza super, ale podczas mopowania zatrzymuje się co kilka minut i nie rusza dalej. Jak rozwiązać ten problem?

    Odpowiedz
  2. Kupiłem 4 miesiące temu na gearbest odkurzacz bezprzewodowy. Po tym jak sporo czasu upłynęło zacząłem dopytywać o przesyłkę. Odpowiedzieli mi, że nie maja tego towaru w magazynie. Bo było za mało, bo były święta itp bzdury. Oczywiście pieniądze mieli już na swoim koncie. Postanowiłem zaczekać. Niestety zlekceważyli mnie TOTALNIE. Żadnej informacji, żadnych przeprosin. Wczoraj zwrócili mi pieniądze. I są pewnie zachwyceni tym, że przez CZTERY MIESIĄCE!!!!! obracali moja kasą. DNO!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.