Ręczny kultywator Tornadica opinie

Wiosna w tym roku szybciej zapukała do naszych drzwi. Tłumy ludzi w sklepach ogrodniczych świadczą o tym, że na dobre rozpoczęły się prace w ogródkach. Dziś przyjrzymy się urządzeniu, które znacznie może ułatwić znienawidzoną przez niektórych pracę zwaną pieleniem. Mowa o ręcznym kultywatorze Tornadica.

Jeżeli tak jak ja nie znosicie ślęczenia na kolanach i ręcznego wyrywania chwastów to za 129 zł można kupić sprzęt, który pozwoli nam wykonać tę czynność bez schylania się i w dodatku szybciej.

Sekretem urządzenia są spiralne zęby, które wbijają się w ziemię aż na 20 cm i wyciągają chwasty oraz spulchniają ziemię, nie niszcząc przy tym innych roślin. Pozbądź się chwastów w 3 prostych krokach:

Kultywator Top Shop Tornadica waży jedynie 2,4 kg. Wysokość trzonka można dopasować do swojego wzrostu (85-103 cm). Produkt wykonany jest z hartowanej stali co dobrze wróży jeśli chodzi o jego jakość, bo pamiętajmy, że niekiedy może pracować w naprawdę ciężkich warunkach.

Po skończonej pracy łatwo go można złożyć i schować na półce w garażu.

 

10 komentarzy do “Ręczny kultywator Tornadica opinie”

 1. To jest szmel bo urwało mi się to do wkręcania w ziemię rączka ma maly ruch ustawienia mogło by być więcej tej regulacji w twardą ziemię ciężko wbić

  Odpowiedz
 2. Dobrze wykonany wydaje się być solidny. Jestem po pierwszym użyciu i jest ok. ale nie ma się co oszukiwać że na bardzo twardej ziemi da radę bo nie da. Na miękkiej ziemi i średnio twardej spełnia swoje zadanie

  Odpowiedz
 3. Czekam aż trochę stanieje. Wypożyczyłem od siostry ale chcę mieć swoje. Nie znajduję słów uznania dla świetnego pomysłu i jakości wykonania. Zakleszczone w spiralę korzenie traw i krzewów wyłażą z łatwością z ziemi gdy przechylamy trzonek. Sadziłem krzewy porzeczek w miejscach 15 centymetrowej darni. Paroma ruchami wydłubałem dziurę o średnicy 70 cm, otrzepałem korzenie, podsypałem nawozu i powsadzałem i przysypałem sadzonki. Mogę teraz powiedzieć, że praca z tym narzędziem to prawdziwa przyjemność uprawiania ogrodu. Polecam wszystkim działkowiczom.

  Odpowiedz
 4. Dziś kurier przywiózł, wypróbowałam i mogę powiedzieć, że zdecydowanie ułatwia pracę w ogrodzie. Polecam z czystym sumieniem, szpadle poszedł w odstawkę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.