Na łamach Centrumopinii pokazywaliśmy wam już kilka odkurzaczy. Tym razem mamy chyba zwycięzcę, jeśli chodzi o wygodę. Odkurzacz Prime 3 w 1 marki Livington zdaniem dystrybutora (Mango) szybko i skutecznie pozbędzie się kurzu i innych zanieczyszczeń z każdego zakamarka w Twoim domu. Dzięki niezwykle wysokiej sile ssącej skutecznie usunie nawet najdrobniejsze okruchy. Odkurzacz akumulatorowy jest bardzo lekki, bezprzewodowy i bezworkowy. Dzięki temu sprzątanie stanie się wygodne i przyjemne.

Litowo-jonowy akumulator umieszczony z tyłu urządzenia pozwala na wielokrotne ładowanie odkurzacza. Mimo ciągłego użytkowania akumulator zawsze jest tak samo sprawny jak przy pierwszym użyciu. Przegubowe połączenie umożliwia zginanie się rury i sprzątanie pod niskimi meblami. Wreszcie możesz swobodnie sprzątać w pozycji wyprostowanej i nie narażać się na ból pleców.

Odkurzacz 3 w 1 Prime marki Livington został wyposażony w podwójny system filtrowania (filtr węglowy i HEPA), który zapewnia czyste powietrze w mieszkaniu. Unikalna, elektryczna turbo szczotka z 3000 obrotów na minutę doskonale sprawdza się na wszystkich gładkich powłokach i dywanach. Dokładnie zbiera kurz, sierść i drobinki, a także wyczesuje najniższe warstwy dywanów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się dla alergików i posiadaczy zwierząt. Dodatkowo produkt jest bardzo lekki i kompaktowy – waży jedynie 1,2 kg, a w wersji pionowej – 1,5 kg. Można go łatwo zaadaptować z odkurzacza pionowego w ręczny i odwrotnie.Do odkurzacza można dokupić dodatkowo akumulator i filtry HEPA.

W zestawie:

  1. odkurzacz akumulatorowy 3 w 1
  2. aluminiowa rura, ssawka szczelinowa, nasadka 2 w 1

Dane:

  • moc: 2150 mA – 14,8 V
  • waga: 1,5 kg
  • przegub obracający się o 90 stopni

 

Oryginalny odkurzacz Prime

Prime Odkurzacz 3 w 1 Livington - 599.99 zł