Sit right Oparcie korygujące postawę Opinie

Piszę ten tekst siedząc, następny tekst też pewnie będę pisał w pozycji siedzącej. Dopiero teraz zdaję sobie sprawę, że siedzę co najmniej 10 godzin dziennie. Na razie nic mnie nie boli ale jak mawia mój dziadek:” Poczekaj, poczekaj aż się zestarzejesz”.

Siedzący tryb życia często jest przyczyną bólów pleców. Oparcie korygujące postawę SIT RIGHT to szybkie i pewne rozwiązanie, które przywraca naturalny kształt kręgosłupa. Pomaga poprawić pozycję siedzącą, która wspiera kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Siatkowy materiał oparcia dopasowuje się do konturów ciała, zapewniając doskonałe wsparcie, a przewiewna konstrukcja eliminuje pocenie się w tylnej strefie. Dodatkowo specjalne wypustki z tworzywa sztucznego zapewniają delikatny masaż i pobudzają zakończenia nerwowe na odcinku lędźwiowym.SIT RIGHT jest łatwe w montażu i pasuje na każde krzesło. Wystarczy jedynie przymocować go pasami, które umożliwiają dostosowanie wygięcia do swoich potrzeb. Można używać go na tradycyjnych krzesłach przy stole, na kanapie, w biurze, samochodzie, pociągu czy samolocie. Oparcie nadaje się dla dzieci, dorosłych, a nawet kobiet w ciąży, czyli dla każdego, bez względu na wzrost. Szczególnie poleca się go osobom pracującym cały dzień przy biurku lub kierowcom zawodowym.

 

2 komentarze do “Sit right Oparcie korygujące postawę Opinie”

  1. Oparcie rewelacja tylko mam taki problem ze dziecki mi przecielo ta siateczkę. Czy można to jakoś naprawić, wymienić cokolwiek? Nie chce kupowac nowego..czekam na odpowiedź

    Odpowiedz
  2. Czy pomaga w bólu odcinka lędźwiowego? Mnie od kilku tygodni napieprza kręgosłup a mam też prace siedzącą. Czy ktoś potwierdzi skuteczność działania?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.