Ostatnio widziałem w TV badanie, w którym udowodniono, że my Polacy jesteśmy coraz bardziej zestresowani i coraz więcej z nas choruje na depresję. O ile depresję należało by leczyć po konsultacji z lekarzem, to na zwykłe napięcie nerwowe mogą pomóc uspokajające suplementy diety. jednym z nich jest Positivum, którego reklamę możemy obejrzeć w telewizji. Producentem Positivum jest znana firma Aflofarm.

Positivum tabletki uspokajające

Positivum tabletki uspokajające

 

Positivum skład

Celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela melisy, wyciąg z szyszek chmielu, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z krokusa uprawnego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), żółcień chinolinowa (barwnik), brąz HT (barwnik), czerń brylantowa (barwnik), zieleń S (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

W suplemencie diety Positivum możemy wyróżnic 3 główne składniki. Są to:

Wyciąg z ziela melisy (150 mg w 3 tabletkach), który pomaga osiągnąć pozytywny nastój, poprzez ułatwienie odprężenia się i zmniejszenie napięcia. Zażywany przed snem, pomaga spokojnie przespać noc.

Wyciąg z szyszek chmielu (75 mg w 3 tabletkach), który coraz częściej dodawany jest do suplementów diety(np. na menopauzę). Wyciąg ten również pomaga uspokoić sen i rozluźnić się.

Wyciąg z krokusa uprawnego (szafran – 15 mg w 3 tabletkach) – pomaga osiągnąć pozytywny nastrój i równowagę emocjonalną.

Połączenie 3 w/w składników stanowi naturalne wsparcie organizmu w sytuacji napięcia nerwowego lub rozdrażnienia.

Wg. ulotki należy przyjmować 3 tabletki dziennie. Opakowanie 180 tabletek kosztuje około 20 zł, czyli miesięczna „kuracja” to około 10 zł.

W ulotce przeczytamy również aby podczas kuracji Positivum unikać prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz, żeby nie łączyć tego suplementu z innymi środkami uspokajającymi.

Co sądzisz o Positivum?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Positivum

5,7 zł
8.2

Uspokajanie

7.5/10

Długość działania

7.0/10

Łatwość połknięcia

8.0/10

Cena

9.0/10

Stosunek cena/jakość

9.5/10

Zalety

  • Naturalny skład
  • Nie otumania
  • Naturalnie uspokaja

Wady

  • Słabo działa na silne nerwice