Witam wszystkich. Zapewne część z Was uskutecznia leżing i plażing i bardzo dobrze w końcu są wakacje. Część z Was zapewne spędza wolny czas na działce? Zgadłem? No oczywiście, bo ta forma spędzania urlopu jest w Polsce bardzo popularna. Dziś mamy dla Was coś, co z pewnością doda odrobinę komfortu. Ciepła woda na działce? Nie każdy mógł skosztować tego luksusu, ale teraz jest to w zasięgu ręki. No dobra zgrywam się i zaczynam gadać a raczej pisać jak z reklamy w tv. Krótko mówiąc w ręce wpadł na podgrzewacz wody Delimano który ostatnio bardzo często reklamowany jest w TV. Ofert na podgrzewacze wody na znanym nam portalu aukcyjnym jest mnóstwo, więc dlaczego zajęliśmy się akurat tym? Ano dlatego ponieważ lubimy produkty innowacyjne. Ale od początku.

[poll id=”18″]

Natomiast produkt, który przyszło mi przetestować otrzymujemy w ładnym opakowaniu, zapakowane w styropian, czyli standard.

Podgrzewacz wody Delimano

Podgrzewacz wody Delimano

 

Podgrzewacz wody Delimano

Podgrzewacz wody Delimano

Całość sprawia dobre wrażenie. Czuć w rękach że jest to produkt wysokiej jakości. Instrukcja niestety jest tylko taka wydrukowana na czarno-białej drukarce, ale dość czytelna. W zasadzie całość złożyłem bez posługiwania się instrukcją. Bateria (podgrzewacz) jest bardzo dobrze spasowana. Wszystkie części idealnie się składają. Po skręceniu wszystkiego wygląda to tak:

Podgrzewacz wody Delimano

Podgrzewacz wody Delimano

Gwint, do którego nalezy doprowadzić wodę ma 1/2″. W komplecie są wszelkie niezbędne uszczelki, więc otrzymujemy produkt gotowy do użycia, niemal od razu po wyjęciu z pudełka. W związku z tym, że na działce, nie mamy dokończonej łazienki, więc podgrzewacz podłączyliśmy jedynie wężykiem do ujęcia wody, bez montowania go na stałe. Najbardziej byłem ciekaw, tego jak szybko bateria Delimano jest w stanie podgrzać wodę.

Podgrzewacz wody Delimano

Bateria Delimano

Po podłączeniu zimnej wody i odkręceniu baterii, na ciepłą wodę czekałem….6 sekund. jej temperatura oczywiście zależy bezpośrednio od mocy strumienia. Odkręcając wodę na przysłowiowy max, otrzymujemy jedynie letnią wodę, w której oczywiście komfortowo możemy zmywać naczynia. Zmniejszając strumień, woda jest coraz bardziej ciepła. Strumień wody można tak ustawić, że istnieje możliwość uzyskania tak gorącej wody, że można aż się poparzyć. Według producenta jej temperatura może sięgać 60 stopni Celsjusza. Nic w tym dziwnego bowiem podgrzewacz Delimano ma 3kW mocy.

Reasumując:
Podgrzewacz wody Delimano, na pewno jest godny polecenia, tam gdzie nie ma możliwości zbyt dużej ingerencji w układ hydrauliczny. Tutaj podłączamy jeden wężyk, włączamy do prądu i już mamy ciepłą wodę z kranu. Jedynie co mi brakuje w tej baterii to tzw. mieszacz wody. W baterii Delimano odkręcamy albo ciepłą, albo zimną wodę. Nie mamy możliwości mieszania. Oczywiście temperaturę wody można regulować siłą strumienia, no ale jeśli miałbym się do czegoś doczepić to właśnie brak mieszacza.

Bateria Delimano z pewnością może się podobać. Jest wykonana bardzo starannie i można ją zainstalować nawet w ekskluzywnej kuchni.
Cena 149 zł za 3kw podgrzewacz (239 zł za wersję elektroniczną), naszym zdaniem jest uczciwa.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące podgrzewacza Delimano, śmiało piszcie w komentarzach.

podgrzewacz-delimano-2

 

[poll id=”18″]

Oryginalny podgrzewacz wody Delimano

Podgrzewacz wody Delimano - 149 zł
 • Jakość wykonania - 80%
  80%
 • Łatwość obsługi - 75%
  75%
 • Moc grzania - 80%
  80%
 • Łatwość montażu - 75%
  75%
 • Wrażenia ogólne - 75%
  75%