Pest Reject

Dziś opiszemy Wam nasze wrażenia z testu urządzenia o wdzięcznej nazwie Pest Reject. Urządzenie to według opisu ma odstraszać insekty oraz myszy i szczury. Zasada działania urządzenia jest prosta. Włączmy do kontaktu Pest Reject, a urządzenie wykorzystuje istniejącą sieć elektryczną a raczej impulsy elektryczne tejże sieci w naszym domu/mieszkaniu do odstraszania niechcianych gości.

No dobrze ale jak tu przetestować urządzenie, kiedy u nas w biurze ani w naszych domach nie ma insektów i szczurów. Pojechaliśmy więc na wieś do babci jednego z naszych kolegów. Wieś nazywa się Kąty Miąski i właśnie tam pan Marian wraz z małżonką testowali nasze urządzenie. Pora na test była odpowiednia bo to już po żniwach i myszy harcowały w domu jak się patrzy. Zostawiliśmy 2 nasze urządzenie na 3 tygodnie a Pana Mariana poprosiliśmy aby nie wyciągał go z gniazdka, bo chcemy aby test był rzetelny.

Po 3 tygodniach czyli dokładnie wczoraj pojechaliśmy do Kątów Miąsek aby zbadać jak urządzenie poradziło sobie ze szkodnikami. Z relacji Pana Mariana wynikało, że w ciągu kilku pierwszych dni bieganie mysz jakby się nasiliło, ale już potem myszy było jakby trochę mniej ale nie zniknęły zupełnie.

Pest Reject więc tylko częściowo spełnił swojej zadanie, ale należy pamiętać, że to jest jedynie subiektywna ocena osoby testującej. Z e-maili, które od Państwa otrzymujemy wynika, że Pest Reject nie spełnia Państwa oczekiwań.

  • Częściowo skuteczny na polne myszy
  • Działa 24h/dobę
  • Mógłby działać szybciej, ale to raczej uzależnione jest od organizmu gryzoni
  • Z relacji naszych czytelników wynika, że urządzenie po prostu nie działa

odstraszacze myszy

[poll id=”3″]

Odstraszacze myszy

Odstraszacze zwierząt