Pas lędźwiowy Biofeedback Wellneo opinie

Oglądając reklamy w TV dowiaduję się, że znaczna część społeczeństwa miewa bóle pleców. Zbliżając się do 40-tki sam tego doświadczam, choć ból nie jest (jeszcze) zbyt uciążliwy. No cóż lata dźwigania ciężarów dają o sobie znać. Ale przejdźmy to tych reklam. Skoro widzimy je w tv to znaczy, że problem istnieje i producenci rozmaitych sprzętów prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych konstrukcji, które maja pomóc zwalczyć ból.

Marka Wellneo, która ma na swoim koncie już kilka produktów medycznych wypuściła niedawno na rynek pas lędźwiowy feedback. Konstrukcja pasa jako takiego nie jest niczym nowym, natomiast zdaniem producenta specjalnie zaprojektowane wkładki z wypustkami po obu jego stronach mają tak stymulować mięśnie przykręgosłupowe, aby pobudzić je do pracy i prawidłowego ułożenia.

Pas lędźwiowy Biofeedback Wellneo opinie test i recenzja

Zdaniem producenta pas redukuje bolesne napięcia mięśniowe. Noszenie go podczas pracy może uchronić przed drobnymi urazami (zauważcie , że podobne pasy noszą ciężarowcy na treningach). Pas Biofeedback można nosić w ciągu dnia po ubraniem, można go tez założyć do samochodu wybierając się w daleką podróż albo po prostu wtedy kiedy siedzimy przy komputerze.

Pas Biofeedback jest regulowany od 56 cm do 140 cm

4 komentarze do “Pas lędźwiowy Biofeedback Wellneo opinie”

  1. Mam bardzo podobny i na prawde działa. W moim tylko się poprzecierały się te bomble i polowałem na podobny pas już od dłuższego czasu w sklepach rehabilitacyjnych nie dysponują w ofercie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.