Materac Octaspring 6000

Do testów otrzymaliśmy nowość na polskim rynku materacy – materac Dormeo Octaspring 6000 oraz Dormeo Octaspring 8000. W tym teście skupimy się na wersji 6000.

Na początek może troszkę danych technicznych. Wersja 6000 posiada 324 strefy z umiejętnością dostosowywania się a jego całkowita wysokość to 20 cm. Ciekawą opcją jest 'dwustronność' materaca, co pozwala na dostosowanie twardości do swoich potrzeb. Materace dwuosobowe, czyli o szerokości minimum 140 cm, podzielone są na dwie części, dzięki czemu każda ze śpiących na materacu osób ma swój 'osobny' materac i może wybrać na której stronie chce spać: twardej czy miękkiej. Jednocześnie obydwie części materaca są ściśle ze sobą połączone dopasowaną powłoczką, co zapobiega ich rozsuwaniu się. Materiał wierzchni wykonany jest z wysokiej jakości poliestru i wiskozy.

[youtube]http://youtu.be/rV6-rMwzzZg[/youtube]

Materac Dormeo Octaspring 6000

Materac Dormeo Octaspring 6000

Do testów otrzymaliśmy materace o wymiarach 160×200, czyli jedne z najpopularniejszych dwuosobowych wymiarów, używanych w polskich domach.Pierwsze wrażenie po położeniu się na materacu było „no dobrze fajnie, wygodnie ale wygodnie jest też na materacu za 1000 zł”, więc z problemem postanowił się 'przespać' nasz tester wspólnie z małżonką.

Po przebudzeniu faktycznie wiemy na co wydaliśmy kilka tysięcy złotych. Znakomitą zaletą materaca Octaspring jest to, że nawet jak partner się wierci w nocy to druga osoba zupełnie tego nie odczuwa. Różna twardość sprężyn Octaspring wręcz idealnie dopasowuje się do ciała i mamy wrażenie że każdy punkt naszego ciała jest podpierany.

Materac Dormeo Octaspring 6000 dopasowanie do ciała

Materac Dormeo Octaspring 6000 dopasowanie do ciała

[checklist]

  • Dobry stosunek cena/jakość
  • Opracowany według najnowszej unikalnej technologii
  • Bardzo dobrze dopracowany system wentylacji
  • Gwarancja – 20 lat

[/checklist]

[errorlist]

  • Brak niestandardowych rozmiarów

[/errorlist]

[visitsite url=” http://links.dormeo.pl/c/7262876″]Zobacz w sklepie[/visitsite]