Zacznijmy od tego, że marka Wellneo kilka razy gościła już na łamach naszego portalu. Tym razem przyjrzymy się masującemu ogrzewaczowi stóp. Ogrzewacz stóp z masażerem Wellneo opinie

Jest to urządzenie 2w1, czyli posiada funkcję masowania (za pomocą wibracji) oraz funkcję grzania.W zestawie oprócz samego ogrzewacza otrzymujemy instrukcję obsługi w kilku językach, w tym polskim oraz zasilacz.

Ogrzewacz stóp Welleno z masażerem

Obsługa masującego ogrzewacza stóp Wellneo jest banalnie prosta. Wystarczy podłączyć kabel urządzenia do kabla zasilacza. Aby uruchomić urządzenie należy wcisnąć którykolwiek przycisk z boku urządzenia. Jednokrotne przyciśnięcie przycisku wibracji uruchomi masażer na najwyższych obrotach, powtórne wciśnięcie uruchomi masażer w niskich obrotach, a 3 wciśnięcie przycisku wyłączy masażer.

Aby włączyć funkcję grzania wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Ponowne jego wciśnięcie wyłączy podgrzewanie.

Masujący ogrzewacz stóp Wellneo z masażerem

Górną część ogrzewacza można odłączyć, dzięki czemu z dolnej części otrzymamy podgrzewaną poduszkę, którą można położyć sobie na brzuchu. Górną część ogrzewacza można prać w pralce.

Masujący ogrzewacz stóp 2w1 Wellneo opinie

Ogólnie ogrzewacz wykonany jest z bardzo miłego (futerkowego) i miękkiego w dotyku materiału w kolorze szarym. Niektórych może zmylić słowo „masażer”. Dla uściślenia, to urządzenie wykorzystuje wibracje o wysokiej częstotliwości, dlatego należało by opisać to jako masaż wibracyjny. Moja żona w pierwszej chwili po użyciu ze zdegustowaną miną powiedziała:'A ja myślałam że on będzie mi masował stopy tak jak Ty mi masujesz” 🙂 No niestety.

Masujący ogrzewacz stóp Wellneo opinie

Dolna część ogrzewacza podgrzewa nam stopy. Przy użyciu pirometru sprawdziłem temperaturę urządzenia i stwierdzam, że nagrzewa się ono do temperatury 38,9 stopnia Celsjusza.Daje to efekt przyjemnego ciepła.

Wellneo ogrzewacz stóp opinie

Idzie zima i wydaje mi się, że ogrzewacz stóp Wellneo byłby idealnym prezentem dla osoby starszej, lub osób ze słabym krążeniem krwi (zimne nogi). Pierwszą myślą, która przyszłaby mi do głowy gdybym wrócił do domu z przemarzniętymi stopami to chęć włożenia ich do ogrzewacza.

Reasumując, jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań co do masażu rodem z salonu SPA i oczekuje jedynie poprawy krążenia poprzez masaż wibracyjny oraz oczywiście ogrzania stóp, jest to trafiony produkt.

Kupić go można w sklepach stacjonarnych Mango, ale ja zachęcam do zakupów przez Internet tutaj

Masujący ogrzewacz stóp Wellneo

Masujący ogrzewacz stóp Wellneo - 90 zł
Masujący ogrzewacz stóp Wellneo opinie

Nazwa produktu: Ogrzewacz stóp

Marka: Wellneo

Cena: 90

Waluta:

 • Jakość wykonania - 90%
  90%
 • Łatwość obsługi - 80%
  80%
 • Masaż - 50%
  50%
 • Ogrzewanie - 75%
  75%
 • Głośność - 80%
  80%
 • Wrażenia ogólne - 75%
  75%
Ocena ogólna
75%
75%