Kosmetyczny odkurzacz do usuwania wągrów i zaskórników Velform Vacu Clear Wellneo opinie

Na łamach Centrumopinii opisywaliśmy najrozmaitsze odkurzacze, ale odkurzacza do twarzy jeszcze nie. Wellneo wypuściło na rynek produkt o nazwie Velform Vacu Clear™, którego zadaniem jest odblokowywanie i oczyszczanie porów z martwego naskórka i nadmiaru sebum. Urządzenie działa na zasadzie podciśnienia, więc działa jak typowy odkurzacz, ale oczywiście z mniejszą mocją.

Dlaczego akurat taka metoda pozbywania się zaskórniaków? Nie jedna kosmetyczka potwierdzi, czy wyciskać to trzeba umieć. Tradycyjne wyciskanie, które wiele z nas robi nieumiejętnie może doprowadzić do infekcji. Velform Vacu Clear oczyszcza skórę w sposób higieniczny i co najważniejsze skuteczny.

W związku z tym, że różne rejony naszego ciała traktować trzeba z różną siłą, urządzenie posiada 2 ustawienia mocy, więc siłę ssania można dopasować do poziomu wrażliwości skóry.

W zestawie producent „dorzuca” 4 nakładki, które pozwolą dostać się nawet w trudno dostępne rejony:

  • Mała głowica – delikatne ssanie, idealne do wrażliwej skóry i okolic nosa
  • Duża głowica – mocniejsze ssanie, dla większych obszarów skóry
  • Owalna głowica – umożliwia dotarcie do miejsc wokół nosa i ust
  • Głowica peelingująca – pomaga złuszczać martwy naskórek podczas wyciągania zanieczyszczeń ze skóry

Velform Vacu Clear zasilany jest 2 bateriami AA, które wystarczą na kilkadziesiąt minut pracy.

Kupując u oficjalnego dystrybutora masz pewność zakupu przedmiotu oryginalnego.

11 komentarzy do “Kosmetyczny odkurzacz do usuwania wągrów i zaskórników Velform Vacu Clear Wellneo opinie”

  1. Zakupiłam urządzenie, szybka wysyłka lecz kompletnie nie działa, nie usuwa wągrów ani innych zanieczyszczeń, totalna porażka zdecydowanie odradzam urządzenie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.