Kody rabatowe na odkurzacze Ilife/ZACO

Decyzją firmy ILIFE, począwszy od sierpnia 2019 roku marka ILIFE zastępowana jest w Europie nową marką robotów sprzątających ZACO (czyt. zako)

Oficjalnym dystrybutorem i opiekunem marki ZACO/ILIFE w Polsce jest firma Polor sp. z o.o., prowadząca sklep internetowy wdomu24.pl
odkurzacz Ilife Zaco A9sRobot 2w1 – odkurzanie i mopowanie

Wibrujący mop dla lepszej skuteczności

Sterowanie za pomocą aplikacji

Kamera do skanowania pomieszczeń

Wirtualna ściana

2 wymienne szczotki centralne

Technologia I-Voice

Bardzo cichy < 63dB

Bardzo niski – tylko 7,6 cm

Odkurzacz Zaco V85Robot 2w1 – odkurzanie i mopowanie

Planowanie trasy za pomocą żyroskopu

Bardzo duży zbiornik na nieczystości

Sterowanie za pomocą aplikacji.

Wirtualna ściana – urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie odkurzał.

Idealny dla właścicieli zwierząt

kod rabatowy ilife zaco a4sPojemność zbiornika 450 ml. Wyposażony w turboszczotkę z włosia w kształcie podwójnej litery V oraz dwie szczotki boczne. Pracuje w trybie „Mini-room” – pozwala na dokładniejsze sprzątanie małych pomieszczeń w krótszym czasie. kod rabatowy zaco v3s proIdealny dla właścicieli zwierząt. Odkurzacz jest pozbawiony szczotki centralnej, dzięki czemu, nie wkręcają się w nią włosy i sierść. Wyposażony jest jedynie w ssawę, dedykowaną do czyszczenia podłóg twardych. Posiada dwie szczotki boczne. ROBOT ODKURZACZ ZACO A6Zestaw wyposażony jest w wirtualną ścianę, dzięki której użytkownik może wyznaczać przestrzeń, za którą robot nie wjedzie podczas pracy. Zaco A6 ma dwie wymienne szczotki centralne – z włosiem do odkurzania dywanów i silikonową do podłóg twardych. Jest bardzo niski – 7,2 cm, dzięki czemu zmieści się pod większością mebli. ROBOT ZACO A8S kod rabatowyRobot 2 w 1 odkurzanie na sucho i mopowanie. Urządzenie wyposażone w aplikację mobilną. Robot posiada kamerę – omija przeszkody, nie obija mebli, nie wraca kilka razy w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją zakończył przed powrotem na bazę. Bardzo niski – 7,2cm. Bardzo cichy – poniżej 50 dB. W wyposażeniu dwie wymienne szczotki centralne – turboszczotka do zbierania zanieczyszczeń z dywanów i gumowa szczotka do odkurzania podłóg, tj. parkietów i paneli.

7 komentarzy do “Kody rabatowe na odkurzacze Ilife/ZACO”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.