W dobie życia „light”, kiedy zewsząd jesteśmy atakowani informacjami na temat jaki to tłuszcz niezdrowy (i dużo w tym racji, zwłaszcza roślinny) producenci urządzeń kuchennych niejako podłapali temat, więc sztab ludzi od wzornictwa i technologii zaczął wymyślać produkty, które pozwolą nam na przyrządzanie potraw beztłuszczowych. Jednym z takich produktów jest Jet Fryer.

Jet Fryer opinie o urządzeniu do smażenia beztłuszczowego

Urządzenie do smażenia beztłuszczowego Jet Fryer został opracowany dla osób, które pragną odżywiać się zdrowo, ale jednocześnie chcą zachować smak potraw, bo jak wiemy w większości przypadków zdrowo niekoniecznie oznacza pysznie. Potrawy przygotowane w Jet Fryer są soczyste w środku i kruche na zewnątrz

W Jet Fryer obróbka termiczna produktów przebiega równomiernie, ponieważ tacka obraca się w urządzeniu. Tłuszcz zawarty w potrawach jest stapiany do naczynia znajdującego się niżej. Taki zabieg powoduje że przyrządzane dania są mniej kaloryczne, a pamiętajmy, że 1g tłuszczu to aż 9 kcal.

Jet Fryer idealnie sprawdzi się do grillowania, pieczenia i smażenia Oprócz tradycyjnych potraw można w nim przygotować również  ciasta i desery używając mniejszej ilości margaryny.

Jeśli chodzi o obsługę Jet Fryer to odbywa się ona przy użyciu  jednego pokrętła i jest bardzo intuicyjna.
Urządzenie zbiera dość pochlebne opinie wśród użytkowników ze względu na dobry stosunek jakości do ceny.

 

Jet Fryer - 289,99 zł