Jak rozpoznać czy piersi są naturalne?

Jak poznać czy piersi są naturalne? Jeśli silikonowe piersi są wykonane dobrze, praktycznie nie da się ich odróżnić od naturalnych. Jednak niektóre implanty mogą wyglądać bardzo sztucznie. Można je rozpoznać nie tylko na podstawie wyglądu i dotyku. Są też inne sposoby na znalezienie różnic między dziełem natury a dziełem chirurga. Poznaj je.

Kształt

Trudno określić prawdziwy kształt piersi, skoro kryją się ona za biustonoszem. Ale te naturalne delikatnie wiszą, mają kształt gruszki albo łezki – są pełniejsze wokół sutka niż nad nim.

Piersi silikonowe są niemal kompletnie okrągłe, a ich ciężar rozkłada się równomiernie. Jeśli górna część piersi jest pełna i krągła, to jest to zasługa biustonosza albo skalpela.

Proporcjonalna sylwetka

Matka natura bardzo rzadko daje duży biust bardzo szczupłym dziewczynom. Kobiece piersi składają się głównie z tłuszczu, dlatego też rosną lub maleją w zależności od tego, czy przybieramy, czy tracimy na wadze.

Zależnie od figury, tłuszcz gromadzi się w różnych partiach ciała, więc szczupłe dziewczyny mogą liczyć maksymalnie na miseczkę C. Każdy większy biust jest efektem wizyty u chirurga.

Uniesione

Przeciętna odległość między sutkiem kobiety a jej brodą wynosi 25 centymetrów. Różnica może być większa, kiedy kobieta jest wysoka, ale jeśli jest znacznie mniejsza, na pewno w grę wchodził silikon.

Falujące

Prawdziwe piersi poruszają się wraz z kobietą. Jeśli biega lub porusza się szybko, piersi podskakują, a kiedy się kładzie, rozsuwają się na boki. Kiedy kobieta pochyla się, naturalne piersi przybierają kształt kielichów.

Implanty natomiast nie ruszają się i zachowują okrągły kształt we wszystkich pozycjach.

Rozmiar

Prawdziwe piersi nigdy nie są identyczne: jedna jest zawsze większa od drugiej. Implanty sprawiają, że biust jest symetryczny zupełnie jak u Barbie.

Ślady operacji

Chociaż technologia w dziedzinie operacji piersi poszła znacznie do przodu w ciągu ostatnich lat, wciąż chodzi o wprowadzanie pod skórę obcego ciała, a to pozostawia blizny. Są one dyskretne i prawie niezauważalne, ale zostają na zawsze.

W zależności od tego, jak fachowa była operacja, mogą zostać pod piersiami, pod pachami lub wokół sutków.

Dodatkowo podczas ruchu w pozycji nachylonej, powiększane piersi można poznać po charakterystycznych, mało estetycznych rowkach z boku piersi.

 Oznaki źle przeprowadzonej operacji:

• zbyt duża przerwa między piersiami,
• sutki skierowane są w przeciwne strony,
• jedna z piersi jest zdecydowanie wyżej niż druga.

Miękkość

Jak poznać czy piersi są naturalne? Naturalne piersi są bardzo miękkie – i tak też wyglądają. Implanty jednak, zwłaszcza silikonowe, są sztywne, a skóra wokół piersi naciągnięta. Jeśli nie zauważyłeś wszystkich tych oznak, z pewnością zauważysz różnicę, kiedy będziesz ich delikatnie dotykać.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.