Gymform Total Abs opinie o elektrostymulatorze mięśni brzucha

Ręka do góry kto świadomie nie chciał by mieść dobrze wyrzeźbionych mięśni brzucha? I w dodatku nie wychodząc z domu. Mieliśmy już okazję prezentować kilka cudownych urządzeń fitness, dzięki którym będziemy piękni, zgrabni i w dodatku zawsze atrakcyjni. Tak mówi reklama.

Gymform Total Abs – co to jest?

Pas do ćwiczeń mięśni brzucha Total ABS wykorzystuje technologię EMS (Electrical Muscle Stimulation – Elektrostymulacja Mięśni). EMS polega na wykorzystaniu impulsów elektrycznych, które stymulują i napinają mięśnie. Impulsy wywołują skurcz mięśni – tak samo jak podczas zwykłych ćwiczeń fizycznych. Z tą różnicą, że elektrostymulacja jest od nich dużo bardziej skuteczna i nie wymaga wysiłku.total abs opinieZwykle sesja treningowa przy użyciu Gymform Total Abs trwa ok. 10-minut. W trakcie sesji Total ABS wytwarza aż 600 impulsów. Dzięki temu mięśnie brzucha kurczą 600 razy. Podczas treningu możesz robić to, co chcesz. Dzięki Gymform Total ABS wyrzeźbisz brzuch nie odrywając się od codziennych zajęć.

Dzięki 6 programom treningowym możesz wybrać cel, jaki chcesz osiągnąć:

– program 1: masaż

– program 2: spalanie tłuszczu

– program 3: budowanie mięśni

– program 4: rzeźbienie mięśni

– program 5: trening całego ciała

– program 6: redukcja cellulitu

Intensywność treningu można dopasować do swoich potrzeb wybierając 1 z 10 poziomów.

gymform total abs opinie

To co wyróżnia Gymform Total ABS na tle innych elektrostymulatorów to to, że ma większą powierzchnię treningową niż inne pasy. Większy rozmiar pozwala oddziaływać na cały brzuch, dlatego jest tak efektywny. Pas pomoże wyrzeźbić górne, środkowe, dolne, skośne i głębokie mięśnie brzucha.

Z treningów EMS korzystają nawet profesjonalni sportowcy. Elektrostymulacja mięśni cieszy się w branży fitness dużą popularnością, używa się jej m.in. w gabinetach odnowy biologicznej i na siłowniach. Rozmiar pasa Gymform Total ABS jest uniwersalny i pasuje do każdego typu figury.

 

Zestaw składa się z:

 • komputer Gymform Total Abs z sześcioma programami
 • 1x pas Gymform Total Abs
 • 1x pas do elektrostymulacji nóg i ramion
 • 5x samoprzylepna elektroda
 • 1x instrukcja obsługi
 • 1x karta celów treningowych
 • 1x torba sportowa
 • 1x poradnik żywieniowy

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary: Φ 100 × 23,7 mm
 • Waga: 61 g (jednostka główna bez baterii)
 • Napięcie robocze: DC 4,5 V (baterie AAA x 3; niedołączone do zestawu)

9 komentarzy do “Gymform Total Abs opinie o elektrostymulatorze mięśni brzucha”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.