Duo Pro Pestrepeller to ultradźwiękowy odstraszacz myszy, szczurów, kun i innych gryzoni.

Dziś przyjrzymy się temu jednemu z najpopularniejszych ultradźwiękowych odstraszaczy zwierząt.

Urządzenie przyszło do nas dobrze zapakowane w sztywny karton, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu.

UWAGA na tanie podróbki odstraszacza Duo Pro Pestrepeller. Prosimy zachować szczególną ostrożność przy zakupie”

Duo pro Pestrepeller

Odstraszacz przychodzi w komplecie z zasilaczem oraz instrukcją w j. polskim.

Duo Pro Pestrepeller

Z tyłu odstraszacza widzimy, że został on wyprodukowany na Tajwanie oraz, że jest to produkt opatentowany. I tutaj uwaga, ponieważ pojawiły się chińskie podróbki tego modelu (na końcu tego artykułu podajemy kilka sprawdzonych źródeł skąd można kupić oryginalny produkt)

Duo Pro Pestrepeller

Odstraszacz może pracować w 3 trybach, ale z instrukcji wynika, że najlepiej jest przełączyć w tryb DUO, wtedy pracują wszystkie 3 głośniki naraz.

Z informacji wynika, że odstraszacz działa na myszy, szczury, kuny, nietoperze, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszelkiego rodzaju inne robactwo.

Jak działają ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt?

Należy pamiętać, że odstraszacz ultradźwiękowy to nie jest magiczna różdżka. To urządzenie ma jedynie uprzykrzać życie szkodnikom.

Jeśli mielibyśmy porównać działanie odstraszacza do realiów z życia codziennego, to działa on jak głośny sąsiad, który przez 24h/dobę słucha głośnej muzyki i w żaden sposób nie można go uciszyć. Na początku będziemy zainteresowani co się dzieje i skąd dochodzi głośna muzyka, dlatego może się zdarzyć, że w początkowej fazie działania odstraszacza mysz może chodzić obok niego.

Wracając do głośnego sąsiada, zapewne po 2,3 dniach mielibyśmy już dosyć, a po tygodniu zapewne myślelibyśmy o wyprowadzce z głośnego miejsca. Podobnie jest ze szkodnikami. Na początku mogą lecz nie muszą wykazywać zainteresowania odstraszaczem, jednak po kilku dniach dźwięk jest na tyle dokuczliwy, że wynoszą się z obszaru działania odstraszacza.

Duo Pro Pestrepeller może ochronić obszar aż 550m2, jednak pamiętać należy, że owe 550m2 dotyczy wolnej przestrzeni, bez przeszkód. Ściany i sufit skutecznie mogą ograniczyć działanie odstraszacza. Obrazowo mówiąc odstraszacz Duo Pro Pestrepeller ochroni 550m2 np. hali lub innego dużego pomieszczenia, jednak gdy zostanie postawiony np. w zamkniętym strychu to tylko będzie działał na strychu. Ta zasada działania dotyczy wszystkich odstraszaczy ultradźwiękowych.

Czy Duo Pro Pestrepeller działa?

Sami niestety nie mogliśmy tego sprawdzić, więc posłużyliśmy się komentarzami osób , które kupiły ten odstraszacz na Allegro. Sprawdziliśmy komentarze polskiego importera (firmy RADEX nick na allegro”radex_mil_pl” ) i okazuje się, że ten model musi być dość udany, ponieważ na kilkaset sprzedanych sztuk na jednej aukcji nie ma ani jednego negatywnego komentarza.

zobacz-na-allegro

Odstraszacz Duo Pro Pestrepeller jest odstraszaczem, który podłączamy do prądu, więc jeśli mamy zamiar postawić go na strychu, pamiętajmy o tym bo nie każdy ma gniazdko elektryczne na strychu.
Duo Pro Pestrepeller ma moc 1,5 W, więc szybko licząc jeśli będzie podłączony do prądu przez cały rok, wtedy zapłacimy za prąd niecały 1 zł więcej, więc można powiedzieć, że jest to urządzenie bardzo oszczędne.

Podsumowanie

Odstraszacz Duo Pro Pestrepeller jest sprawdzonym i co najważniejsze spełniającym swoją funkcję odstraszaczem. Największą jego zaletą oprócz skuteczności jest duży zasięg oraz bardzo niski pobór prądu. Minusem jest brak możliwości pracy na bateriach.

Sprawdź na Allegro – kliknij

Sprawdź jaka cena w sklepie Antybandyta.pl – kliknij

Sprawdź jaka cena w sklepie Globalexpert.pl – kliknij

Oryginalny Duo Pro Pesterepeller

Duo Pro Pestrepeller - 99 zł
 • Jakość wykonania - 80%
  80%
 • Skuteczność - 90%
  90%
 • Łatwość obsługi - 90%
  90%
 • Stosunek cena/jakość - 90%
  90%