Jak oczarować kobietę?

Zostań prawdziwym dżentelmenem!

Chociaż współczesne kobiety są coraz bardziej niezależne, nadal lubią, kiedy mężczyzna bierze sprawy w swoje ręce i potrafi zadbać o wszystko. Moda na dżentelmenów jeszcze się nie skończyła, ale musisz uważać: jeśli dasz jej odczuć, że wyręczasz ją w czymś, bo ona nie potrafi tego zrobić, możesz być źle odebrany…

Kobiety powiedziały nam, jakie umiejętności najbardziej cenią u mężczyzn. Zdradzamy 9 z nich. Już dziś zacznij się uczyć…

… obcych języków.

Twoja partnerka oniemieje, kiedy napotkanemu obcokrajowcy odpowiesz po angielsku z seksownym, brytyjskim akcentem, bez problemu zamówisz danie we francuskiej restauracji albo dogadasz się z Hiszpanem na wakacjach.

Znajomość obcych języków jest więc bardzo pożyteczna. Nie tylko z łatwością zdobędziesz kobietę, taka wiedza przyda Ci się też w pracy (albo w poszukiwaniu pracy). A poza tym na pewno zdarzą się sytuacje, w których będziesz musiał dogadać się w obcym języku.

Oczywiście nie nauczysz się go przez noc. Zajmie Ci to trochę czasu, ale na pewno się opłaci.

… grać na instrumencie.

Romantyczna gitara, seksowne skrzypce, zmysłowe pianino – wiesz, dlaczego kobiety tak bardzo kochają instrumenty? A mężczyzn grających na nich jeszcze bardziej? Kojarzą się im z nieosiągalnymi gwiazdami rocka, które podziwiały jako nastolatki.

Teraz mają okazję uwieść własnego gwiazdora.

Nieważne, na jakim instrumencie grasz, najprawdopodobniej będziesz wyróżniać się z towarzystwa, a taka umiejętność da Ci kilka dodatkowych punktów w skali atrakcyjności. Uzupełnij braki i przy następnej okazji oczaruj ją swoją poetycką i wrażliwą duszą.

… naprawiać samochód.

Umiejętność, którą powinien pochwalić się każdy facet: naprawianie samochodu. Niestety coraz rzadziej widać ją wśród mężczyzn. Z braku czasu oraz zainteresowań mężczyźni wolą zaprowadzić samochód do naprawy. Nie wiedzą nawet, gdzie wlać olej.

Znajdź trochę czasu na poznanie podstawowych zasad dotyczących naprawiania samochodu. Jeśli dowiesz się, jak wymienić oponę oraz wlać płyn do spryskiwaczy i olej, urośniesz w jej oczach. Jeśli w jej samochodzie doszło jednak do poważniejszej usterki, zaprowadź go do warsztatu – na pewno to doceni.

… tańczyć.

Możesz sobie pomyśleć, że to niemęskie, ale to błędne myślenie – prawdziwy facet musi wiedzieć, jak prowadzić partnerkę po parkiecie i nie deptać jej po palcach. Jeśli taniec będzie sprawiać Ci przyjemność, pokażesz jej, że jesteś pewny siebie, zrelaksowany, a jej pragnienia są dla Ciebie ważne.

Mężczyzna, który zna przynajmniej podstawowe kroki, jest dla kobiety niezwykle seksowny. I nie zapomnij o nagrodzie, jaka czeka Cię po całonocnych szaleństwach na parkiecie. Jeśli nie masz pojęcia o tańcu, zrób jej niespodziankę, zapisując Was na lekcje.

… gotować.

Nikt nie oczekuje, że w ciągu nocy staniesz się kuchmistrzem, ale kobietom spodoba się to, że potrafisz odnaleźć się w kuchni. Oznacza to, że nie będzie samotnie stać nad kuchnią i może liczyć na Ciebie przy gotowaniu obiadu albo kolacji.

Nie powinieneś zapominać o przygotowaniu dla niej romantycznej kolacji od czasu do czasu. Zacznij od prostych potraw, makaron też może być bardzo elegancki. Z odrobiną praktyki przejdziesz na bardziej skomplikowane dania, a Twoja partnerka będzie pod wrażeniem Twoich kulinarnych umiejętności.

Znajdź w Internecie przepisy i oczaruj ją.

… jak zostać złotą rączką.

Potrafisz wymienić żarówkę, naprawić cieknącą rurę albo usunąć wirusy z komputera? Dziś niewiele obowiązków domowych wykonujemy samodzielnie, ale ona na pewno doceni, jeśli zajmiesz się którąś z tych czynności.

To proste zadania, które wykonasz w kilka minut, a o pomoc możesz przecież poprosić kolegę. Pokaż jej, że jesteś gotowy starać się dla niej, no i trochę się pobrudzić.

… jak zostać mistrzem w łóżku.

Seks to bardzo istotny element każdego związku. Jeśli nie dogadujecie się w sypialni, małe szanse, że Wasz związek przetrwa na dłuższą metę. Poczytaj poradniki o tym, jak zadowolić kobietę, a przede wszystkim podążaj za jej werbalnymi i niewerbalnymi wskazówkami – to zmieni Cię w prawdziwego kochanka.

Nie ma żadnej uniwersalnej rady, ponieważ kobiety mają różne pragnienia i fantazje, ale zajdziesz daleko, jeśli tylko będziesz uważny i nieegoistyczny.

… dbać o swój wygląd.

Oczywiście Twój styl to Twoja sprawa, a perfekcyjna elegancja nie jest już dziś na topie, ale uważaj: istnieje cienka granica między seksownym luzakiem a zaniedbanym dziwakiem. Oczywiście nie powinieneś przeginać w drugą stronę: jeśli będziesz spędzać w łazience tyle czasu, co ona, zobaczysz, że nie weźmie tego za męskie.

Znajdź kompromis: dbaj o higienę, noś czyste ubrania i bądź ogolony. Cała reszta to kwestia Twojego indywidualnego stylu.

… rozmawiać.

Chociaż nie wydaje Ci się to trudne, zastanów się, czy kobietom podoba się Twój styl prowadzenia rozmowy. Jeśli ciągle opowiadasz kawały, na początku będzie rozbawiona, ale szybko zatęskni za poważniejszą i dojrzalszą rozmową (np. o Twojej przyszłości) – wtedy Twoje zdolności retoryczne będą bardzo ważne.

Jeśli nie wiesz, jak zacząć, słuchaj jej i na koniec dawaj najlepsze rady, na jakie możesz wpaść – na pewno doceni Twoje starania.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.