Dobry sposób na poranną miłość

Czy wiesz, że mężczyzna ma nawet 5 erekcji podczas snu? Niezależnie od ich powodu, jeśli obudzisz się rozgrzany, spróbuj rozgrzać także ją… Niestety kobiety często nie są w nastroju na zbliżenie od razu po przebudzeniu. Podejdź do sprawy w odpowiedni sposób, a  szybko będzie tak samo napalona jak Ty…

Jak ją zachęcić?

1. Wieczorne przygotowania

Żebyś nie musiał wyskakiwać z łóżka z samego rana zanim zaczniesz poranną przygodę, rozpocznij przygotowania wieczorem.

Połóż na szafce nocnej cukierki, żebyś pozbył się nieprzyjemnego oddechu. Przed pójściem spać skorzystaj z toalety, żebyś nie musiał załatwiać się, kiedy się obudzisz. Nie zapominaj także położyć w zasięgu ręki prezerwatyw.

2. Nastaw swój wewnętrzny zegar

Koniecznie musisz obudzić się o odpowiedniej porze, żebyś miał wystarczająco dużo czasu na działanie i nie martwił się, że spóźnisz się do pracy. Wstań przed nią i obudź ją delikatnymi dotykami.

Pewnie od razu będziesz gotowy na zbliżenie, ale ona będzie potrzebować trochę czasu, żeby się rozgrzać. Pamiętaj o tym nastawiając budzik.

3. Obudź ją delikatnie

Twojej kobiecie pewnie nie spodoba się, kiedy pierwszą rzeczą, jaką zobaczy po przebudzeniu, będzie Twój „wojownik” – dlatego zacznij spokojniej. Dotykaj ją powoli i delikatnie. Zacznij obsypywać jej twarz, a później całe ciało drobnymi pocałunkami.

Palcami baw się jej włosami. Takie zmysłowe podejście sprawi, że obudzi się pozytywnie nastawiona, pełna czułości i szanse na poranne zbliżenie znacznie wzrosną.

4. Daj jej odczuć, że jest sexy

Po przebudzeniu może nie czuć się seksownie. Wprowadź ją w odpowiedni nastrój, mówiąc jej, że jest piękna. Zignoruj jej potargane włosy, skórę odgniecioną od poduszki i poranny oddech (o ile jest nieświeży). Powiedz, jak bardzo jej pragniesz.

Jeśli wyrażanie emocji nie wychodzi Ci najlepiej i masz problemy z mówieniem jej, że jest sexy o poranku, wybierz pozycję, w której nie patrzycie na siebie. Pozycja na łyżeczkę jest zarówno romantyczna, jaki i zmysłowa – a jednocześnie pozwala uniknąć dyskomfortu spowodowanego nieświeżym oddechem.

Zacznij dzień od miłości!

Poranne aktywność w łóżku jest idealnym początkiem dnia. Stymuluje produkcję hormonu szczęścia i rysuje uśmiech na Twojej twarzy – dzięki temu łatwiej stawisz czoła codziennym wyzwaniom.

Podobnie jak ze wszystkim – jeśli przesadzisz z porannym seksem i będziesz zaczynać od niego każdy dzień, szybko stanie się rutynowy i nudny, a przede wszystkim irytujący dla Twojej partnerki. Tutaj sprawdza się zasada, że wszystko dla ludzi byle z głową.

3 komentarze do “Dobry sposób na poranną miłość”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.