Czy Twój związek zmierza do końca?

8 sygnałów, że ona zamierza się pakować

Jak poznać, że kobieta chce odejść? To proste. Poświęć trochę czasu na przeanalizowanie zmian w jej zachowaniu, a jeśli znajdziesz je na poniższej liście, możliwe, że Wasze wspólne dni są już policzone.

1. Ukrywa coś przed Tobą

Czy masz wrażenie, że za każdym razem, kiedy wchodzisz do pokoju, ona szybko zamyka przeglądarkę internetową? Zawsze ma ustawiony telefon na wibracje? Jeśli wydaje Ci się, że Twoja partnerka ukrywa coś przed Tobą, możliwe, że kres Waszej znajomości jest bliski.

2. Już nie chce z Tobą rozmawiać

Jeśli zauważysz, że Twoja partnerka już nie ma potrzeby rozmawiać z Tobą ani nie chce Cię słuchać, oznacza to, że straciła Tobą zainteresowanie. Czy zapada między Wami niekomfortowa cisza? Jeśli tak, masz do czynienia z kolejnym znakiem zbliżającej się apokalipsy.

3. Już nie uwzględnia Cię w swoich planach

Czy z rozmowy z nią wnioskujesz, że ona już nie uwzględnia Cię w swoim terminarzu, a Wasze plany zupełnie od siebie odbiegają? Kiedy to się stanie, znajomość jest już praktycznie zakończona.

4. Już Cię nie szanuje

Wzajemny szacunek to silna podstawa każdej znajomości. Czujesz, że ona już Cię nie docenia i odnosi się do Ciebie z brakiem szacunku? Jeśli tak się dzieje, trwanie w tym związku nie ma dłużej sensu.

5. Już Cię nie kocha

Jeśli kiedykolwiek, nawet przez chwilę, poczujesz, że ona już Cię nie kocha, jedyne, co możesz zrobić, to zakończyć związek.

6. Unika publicznego okazywania uczuć

Czy Twoja partnerka zaczęła unikać publicznego całowania? Robi wymówki i twierdzi, że nie czuje się wtedy komfortowo? Nie chce trzymać Cię za rękę, kiedy idziecie razem i nigdy nie ma ochoty na całonocne rozmowy? To sprawdzone znaki, że coś jest nie tak.

7. Kłóci się z Tobą bez konkretnego powodu

W każdym związku pojawiają się kłótnie i sprzeczki, ponieważ kobieta i mężczyzna różnią się w wielu kwestiach. Jeśli jednak kłócicie się coraz częściej o drobiazgi, najprawdopodobniej czas zerwać.

8. Nie chce się z Tobą kochać

Masz wrażenie, że już jej nie pociągasz? Już się nie kochacie, a jedynie uprawiacie seks? Robicie to coraz rzadziej, bo ona nie ma na to ochoty lub jest zmęczona?

Może w jej życiu jest ktoś inny albo po prostu nadszedł czas na rozstanie.

Myślisz, że Twój związek znalazł się w miejscu, z którego nie ma już odwrotu i nic nie pomoże, nawet terapia dla par ani romantyczny weekend we dwoje?

Jeśli tak, najlepiej się rozstać, bo tkwienie w jałowym związku na dłuższą metę może jedynie przynieść cierpienie i uniemożliwić Ci spotkanie nowej partnerki.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.