Związek z siostra przyjaciela

Związek z siostrą przyjaciela to bardzo delikatna sprawa. Istnieje przecież niepisane prawo, że mężczyzna może robić wszystko, na co ma ochotę i z kim ma ochotę, ale nie z siostrą przyjaciela. Więc dobrze się zastanów, w co się wpakujesz, jeśli zaczniesz spotykać się z nią na stałe.

Zakazana strefa?

Związek z siostrą przyjaciela to bardzo delikatna sprawa. Istnieje przecież niepisane prawo, że mężczyzna może robić wszystko, na co ma ochotę i z kim ma ochotę, ale nie z siostrą przyjaciela. Więc dobrze się zastanów, w co się wpakujesz, jeśli zaczniesz spotykać się z nią na stałe.

Jestem inny niż wszyscy

Nie tylko będziesz musiał zdobyć jej serce, co nie musi być trudne, ale także przekonać swojego przyjaciela, że ona naprawdę Ci się podoba…

Będziesz musiał przekonać go, że nie jesteś taki, jak wszyscy i że ona znaczy dla Ciebie więcej niż inne kobiety i że nie potraktujesz związku z nią jako przelotnego romansu.

To na pewno będzie trudne, bo ona jest dla niego ważną osobą i nikt nie będzie dla niej wystarczająco dobry, nawet jego przyjaciel.

Nie rób niczego za jego plecami

Więc jeśli ona Ci się podoba, powiedz mu o tym szczerze i nie próbuj niczego przed nim ukrywać, bo to tylko pogorszy sytuację. Zapytaj go o opinię, bo w ten sposób wyrazisz szacunek w stosunku do swojego przyjaciela i jego siostry.

Zacznij działać dopiero wtedy, kiedy Twój przyjaciel przyzwyczai się do tego, że spotykasz się z jego siostrą, ale nie wcześniej. Aby utrzymać swoją przyjaźń (i nie dopuścić do rozpadu Twojego związku), musisz być dla niej prawdziwym dżentelmenem.

Dlatego wszystkie głupie żarty, zdrady itp. nie wchodzą w rachubę.

Liczy się tylko ona i nikt więcej…

Zapamiętaj, że nie możesz nawet myśleć o innych kobietach, kiedy się z nią spotykasz. Ponieważ Twój przyjaciel wciąż Ci się przygląda, zapomnij o romansach i flirtowaniu z innymi kobietami.

Musisz być prawdziwym „monogamistą”, nie może istnieć dla Ciebie żadna inna kobieta, a swój wzrok możesz kierować jedynie na siostrę przyjaciela. W przeciwnym razie może skończyć się to dla Ciebie źle.

Zachowaj zdrowy rozsądek i nie przesadzaj z randkami we trójkę

Pomimo napięcia, spróbuj zachowywać się normalnie. Twoje randki powinny przypominać randki, na które chodziłeś z innymi kobietami. Skupiajcie swoją uwagę jedynie na sobie i spróbujcie poznać się jak najlepiej i spędzać jak najwięcej czasu razem.

W związku z tym powinieneś oddzielić swoją przyjaźń od związku. Pomimo że ona jest siostrą Twojego przyjaciela, nie przesadzaj z randkami we trójkę. Związek i przyjaźń to dwie odrębne rzeczy, więc to, co robisz ze swoim przyjacielem, nie powinno jej interesować i odwrotnie.

Szczęśliwe/nieszczęśliwe zakończenie

Aby Wasz związek był udany, musicie poświęcić wiele czasu i wysiłku. Jeśli jednak Wam się nie uda, postaraj się wyjść z twarzą z tej sytuacji i doprowadź do obustronnego porozumienia.

W przeciwnym razie ryzykujesz utratę dobrego przyjaciela.

2 komentarze do “Związek z siostra przyjaciela”

  1. Wątpię. To jest najgorszy układ jak jedna osoba czuje a druga nie i tylko udawanie że brat i siostra, a tak naprawde to będziesz zawsze cierpiał. Moim zdaniem musisz się wyleczyć z tego, zacznij się spotykać z innymi, potem CI przejdzie. Najlepsza w atkim układzie jest zmiana otoczenia.

    Odpowiedz
  2. A co jeśli trakotwaliśmy się jak brat i siostra a ja coś długo potem poczułem i ona odrzuciła i powiedziała za często się spotykaliśmy to wróci dawna przyjaźń jak brat z siostrą?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.