Odkąd pamiętam w reklamach w TV zawsze leciały reklamy środków piorących. Jeśli pamiętasz reklamę „Ojciec prać” to znaczy że zbliżasz się tak jak ja do 40-tki. Na przełomie tych kilkudziesięciu już lat mieliśmy najróżniejsze proszki, wybielacze, usuwacze kamienia i inne cuda na wianku. Dziś w reklamie Mango zobaczyłem wzmacniacz prania z aktywnym tlenem Zauberpulver. Według dystrybutora wzmacniacz prania z aktywnym tlenem Zauberpulver Aqua Clean umożliwia skuteczne pranie nawet bardzo zabrudzonych tkanin. Skuteczność działania zapewnia aktywny tlen, który może być też używany jako wzmacniacz siły prania lub odplamiacz, wspierający siłę zwykłego środka piorącego. Dzięki temu poradzi sobie z najtrudniejszymi do zmycia plamami z czerwonego wina, soku z jodyny, buraków, tłuszczu, a nawet atramentu.

Wzmacniacz prania proszek opinie

Wzmacniacz prania proszek opinie

Wzmacniacz prania Aqua Clean Zauberpulver jest proszkiem uniwersalnym, nadaje się do białych, czarnych, jak i kolorowych tkanin. Można stosować go także bezpośrednio na plamę. Doskonale sprawdza się zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Ponadto zawiera aktywator nadający tkaninom higieniczną czystość oraz specjalną formułę rozpuszczającą kamień w temperaturze 20–95°C. A wszystko to w jednej miarce proszku na litr wody, która z powodzeniem zastąpi wszystkie inne środki do odplamiania. Dołączona do zestawu miarka ułatwi dozowanie wzmacniacza.

Dzięki zastosowaniu proszku Aqua Clean Zauberpulver będziesz mieć pewność, że uda ci się doprać nawet najbardziej zabrudzone tkaniny, a ubrania przez długi czas pozostaną świeże.

Opakowanie 3 kg wystarczy na dość długo, ponieważ jedną miarkę używamy na 1 litr wody.

[poll id=”32″]

Mango wzmacniacz prania 3kg

Wzmacniacz prania Ac Pur Zauberpulver - 59,9 zł
 • Moc odplamiania - 90%
  90%
 • Usuwanie kamienia - 50%
  50%
 • Stosunek cena/jakość - 80%
  80%
 • Wydajność - 85%
  85%