Wielofunkcyjny garnek kamienny Stone Legend CopperLUX opinie

Na łamach Centrumopinii.pl opisywaliśmy już patelnię Delimano z serii Stone Legend Copperlux. Dla przypomnienia powiem, że Copperlux to najnowsza (na dzień pisania artykułu) seria naczyń kuchennych tej znanej marki. Dziś przyjrzymy się garnkowi wielofunkcyjnemu. Ktoś by pomyślał co ciekawego może być w garnku? W samym garnku Ameryki nie odkryjemy ale Delimano dodaje do niego gadżety, które ułatwiają przygotowywanie potraw.

Garnek Delimano Stone Legend Copperlux

Dodatki o których mówię to koszyk oraz ruszt, które otrzymujemy w cenie garnka.

Garnek Delimano Stone Legend Copperlux opinie

Garnek Delimano Stone Legend Copperlux opinie

Sam Garnek nie należy do najmniejszych. Jego pojemność to 5l, średnica 24 cm, wysokość 12,5 cm

Garnek Delimano Stone Legend Copperlux opinie

Wielofunkcyjny garnek kamienny Delimano Stone Legend CopperLUX może spełniać rolę kilku naczyń, które codziennie wykorzystujemy w swojej kuchni. Można go używać do gotowania tradycyjnego i na parze, do smażenia, a także do pieczenia w piekarniku. Ja np. przygotowałem w nim frytki, ugotowałem fasolkę na parze oraz upiekłem w piekarniku mojego ulubionego halibuta.

Garnek copperlux frytki

garnek stone legend pieczenie

Delimano Copperlux opinie

Wielofunkcyjny garnek kamienny Delimano Stone Legend CopperLUX jest uniwersalny jeszcze z jednego powodu. Można go używać niemal na wszystkich kuchenkach, w tym indukcyjnych. Jak widać na powyższym zdjęciu piekarnik nagrzany do 220 stopni też nie robi na nim wrażenia.

Powłoka garnka to już opisywana przez nas Quantanium

    1. Druga, kolorowa warstwa emalii

    2. Pierwsza, bazowa warstwa emalii

    3. Wysokiej jakości stal

    4. Pierwsza wewnętrzna warstwa emalii

    5. Druga wewnętrzna warstwa emalii

    6. Pierwsza warstwa nieprzywierającej powłoki Quantanium®

    7. Druga warstwa nieprzywierającej powłoki Quantanium® z cząsteczkami miedzi i kamienia

    8. Trzecia warstwa nieprzywierającej powłoki Quantanium®

W cenie około 120 zł otrzymujemy wysokiej jakości miedziowany garnek z powłoką Quantanium oraz dodatkami ułatwiającymi przyrządzanie potraw. W garnku można przygotować niemal każdą potrawę, bez względu czy będzie ona gotowana, smażona, smażona w głębokim oleju, pieczona, duszona. Garnek nadaje się na każdą kuchenkę. Na tą chwilę trudno doszukać mi się jakichkolwiek wad. Może po dłuższym użytkowaniu coś znajdę.

 

5 komentarzy do “Wielofunkcyjny garnek kamienny Stone Legend CopperLUX opinie”

    • Sprawdzałem na patelni z tej samej serii i powłoka się nie zdziera. Jak przejeżdżałem widelcem i nożem to powstawały delikatne ryski. Ogólnie zaleca się stosowanie szpatułek drewnianych lub silikonowych.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.