Pewnie wszyscy wiedzą, czym są zakupy grupowe. Znamy takie strony jak Grupon czy Citeam. W pewnym momencie powstała nisza na oferty podróży w niskich cenach i tak właśnie powstała strona Travelist tworzona przez grupę entuzjastów wycieczek oraz ecommerce.

Travelist nie są do końca zakupami grupowymi jakie znamy z innych stron internetowych. Nie widzimy tutaj dokładnie czasu promocji ani ile osób aktualnie skorzystało z oferty (choć to akurat łatwo można wywnioskować po licznie komentarzy dotyczących danej lokalizacji. W Travelist mamy po prostu listę destynacji oraz widoczny rabat na daną ofertę.

Niestety, aby zobaczyć ofertę na Travelist musimy najpierw podać swój adres e-mail, oraz zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych.

Travelist opinie

Po wpisaniu adresu e-mail i odhaczeniu 3 zgód, możemy przeglądać oferty znajdujące się na stronie. Są one skategoryzowane i tak na dzień dzisiejszy 29.04 widzimy TOP | Majówka | Last Minute | Wakacje | Bałtyk | Góry Baseny i SPA | Zagranica | Z rodziną | City Break. Jak łatwo zgadnąć kategoria Majówka niedługo zniknie i zajmie ją inna kategoria będąca „na czasie”

Co wyróżnia Travelist?

W Travelist kupujemy oprócz samego noclegu, pakiet usług dodatkowych, czyli np. wyżywienie, dostęp do SPA itp. Kupując ofertę w pakiecie z dodatkowymi usługami można zaoszczędzić nawet do 40% do tego, gdybyśmy wszystko kupowali oddzielnie. Oprócz tego na Travelist osobiście znalazłem najlepszą ofertę na pobyt nad morzem dla rodziny, a przejrzałem wszystkie strony podobne do Travelist, więc na dzień dzisiejszy uważam, że jest to najlepszy tego typu portal z ofertami podróży.

Czy Travelist jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo podczas wykupu wycieczki oraz bezpieczeństwo samego pobytu jest sprawą kluczową. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji zakupu na Travelist o nie ma się do czego przyczepić. Strona w całości zabezpieczona jest certyfikatem SSL wystawionym przez Thawte (jak kto nie wie,  to znaczy że jest bardzo ok:)
Oprócz tego transakcję zabezpiecza PCI DDS, czyli  norma bezpieczeństwa wydana przez Payment Card Industry Security Standards Council. Norma powstała, aby zapewnić wysoki i spójny poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych.
Strona Travelist wolna jest także od złośliwego oprogramowania dzięki systemowi MCAfee.

Co do bezpieczeństwa samego pobytu, to wszystkie oferty na Travelist są selekcjonowane i wcale nie tak łatwo właścicielom pensjonatów, hoteli i innych miejsc noclegowych znaleźć się w ofercie Travelist. Oprócz tego na stronie znajdziemy system „prawdziwych” komentarzy o danym miejscu. Komentarze pisane są bowiem przez osoby, które odwiedziły dane miejsce, wykupując wcześniej ofertę.

Travelist ceny

Szybkie porównanie cen dla pierwszego lepszego hotelu nad morzem o nazwie „Przylądek Rosevia Resort”. W Travelist zaznaczyłem pobyt od 1 do 10 czerwca, dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci w wieku 3 i 6 lat. Wybrałem apartament Duplex Deluxe. Na stronie Travelist za taki pobyt (ze śniadaniem i obiadokolacją) zapłaciłbym 6381 zł, natomiast wykupując tę samą ofertę bez obiadokolacji na stronie hotelu, cena wyniosłaby 7830 zł

travelist opinie

 

travelist opinie

Ty tylko pierwszy lepszy przykład, dlatego przy planowaniu podróży zachęcam do odwiedzenia Travelisttutaj

Travelist - 99 zł