Starlyf Copper Pan – patelnia 28 CM opinie

Patelnia Starlyf Copper Pan – miedziana powłoka ułatwiająca smażenie
Patelnia została pokryta nowoczesną nieprzywierającą powłoką z cząsteczkami miedzi. Zapewnia równomierne nagrzewanie i szybkie przewodzenie temperatury, a więc tym samym szybsze gotowanie. Miedziana powłoka patelni pozwoli Ci przygotować potrawy z minimalną ilością tłuszczu – danie nie przywiera do dna naczynia.
Co więcej, dzięki nieprzywierającej powłoce z cząsteczkami miedzi patelnia jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Szybko usuniesz resztki jedzenia – wystarczy umyć wystudzony rondel miękką gąbką nasączoną płynem do mycia naczyń.
Odporność miedzi, w połączeniu z lekką wagą aluminium i nienagrzewającym się uchwytem ze stali, czyni Starlyf Copper Pan urządzeniem praktycznym i bezpiecznym nawet dla początkującego kucharza.
Dostępne rozmiary: 20 cm, 24 cm, 28 cm
W zestawie: patelnia, instrukcja użytkowania.
Kolor: miedziany
Patelni można używać na kuchenkach elektrycznych, gazowych oraz płytach ceramicznych i indukcyjnych.

18 komentarzy do “Starlyf Copper Pan – patelnia 28 CM opinie”

 1. Mam taką patelnię, na początku wyglądało tak jak na reklamie, niestety po pewnym, krótkim czasie, do patelni zaczęło wszystko przywierać, nierówno się smaży, wypaczyła się. Piszę opinię bo nie jestem w stanie oglądać reklamy tej patelni w TV. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!

  Odpowiedz
 2. Ta patelnia wcale nie jest miedziana.To czyste aluminium, zabójcze i trujące, pokryte tylko niewielką ilością miedzi, wręcz śladową… co będzie kiedy ta miedź się wytrze? Hajzer w ogóle nie wspomina, że to jest aluminium. Te patelnie to jedna wieka ściema.
  Chcesz się otruć i mieć Alzheimera spożywaj więcej alu. To powinno się zgłosić do rzecznika. O aluminium nic nie mówią… Później jak buchnie afera, Hajzer znowu będzie się tłumaczył, że nic nie wiedział bidula… juz raz dał się wkręcić…
  Powtarzam, te patelnie są z trującego aluminium!!!
  To jedna wielka ściema i wręcz oszustwo.

  Odpowiedz
  • większość patelni(może nawet wszystkie), tych popularnych, jest z aluminium.tylko z powlekanego czymś tam. Możesz kupić ze stali nierdzewnej,ale musisz „nauczyć” się smażyć na nich, ja mam z Mango, jak dla mnie to są super. Używam ich, już kilka lat i są jak nówki sztuki nieśmigane AAlbo możesz kupić, drogie i ciężkie żeliwne

   Odpowiedz
  • Zakupiłem 3 patelnie,Copper Pan !.Patelnie nie nagrzewają się na płycie indukcyjnej !!!.Cewki w płycie włączają i wyłączają się,niema otpowiedniego styku z płytą,lub coś jest nie tak z dnem patelni !.Po dłuższej kombinacji z przestawianiem i przesuwianiem patelni na grzała się !.(Płyta jest nowa i z wyższej pułki otpowiednio podłączona przez elektryka z uprawnieniami !!!))Z innymi naczyniami i patelniami !!!, niema takiego problemu,wszystko działa prawidłowo !.Poza tym patelnie od strony na której przygotowujemy posiłki są nie równe !,Wybrzuszone na środku !.Z tak zwaną wyspą na środku !.Zwłaszcza ta największa !.W przypadku smażenia kotletów w panierce !,trzeba użyć tłuszczu !,cały tłuszcz spływa na boki patelni !,a srodek jest suchy !,co powoduje przypalanie kotletów !.Trzeba dać dużo tłuszczu !!!,żeby usmażyć kotlety !,a to nie jest ani zdrowe,ani dobre.Nie chcieliśmy robić dalszych prób z tymi patentami !,gdyż mogło to uszkodzić płytę indukcyjną !!!.Za zestaw 3 patelni i 2 pokrywki zapłaciliśmy 411zł,50gr !. Złożyłem reklamację !!!

   Odpowiedz
   • Ta patelnia to ściema. Wszystko przywiera,jajka nie da się usmażyć bo się rozwali,tak samo nie usmażysz naleśnika, bo przywrze do patelni. Ściema i tyle. Ja kupiłem 28′ calową i żałuję. Lepiej mi się smaży na ceramicznej. Nie kupujcie, strata pieniędzy.

    Odpowiedz
  • Na tefalu sie da bez grama tluszczu, wystarczy dobrze nagrzac i nic nie przywiera, a dodatkowo smakuje o niebo lepiej! Tak samo smazy mieso czy jajko sadzone. Na tej miedzianej tez powinno tak sie dac.

   Odpowiedz
  • Ja robię mężowi wszystko bez tłuszczu bo nie może nic na tłuszczu nawet mięso i każdemu polecę bo jest super patelnia i nie przypala

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.