Myjka znanej i cenionej firmy Karcher, model WV 2 Plus Karcher zdaniem producenta umożliwia łatwe i szybkie mycie okien, przy czym nie pozostawia ona smug i zmory wszystkich pań i panów domu,czyli zacieków, które potem i tak trzeba poprawiać.

Myjka Karcher WV2 opinie

Model Plus w odróżnieniu od swojego poprzednika wyróżnia się pojemniejszą baterią oraz wskaźnikiem naładowania baterii. Dodatkowo producent Karcher postawił na ergonomię czyniąc model WV2 Plus jeszcze cichszym i lżejszym. Dopełnieniem ergonomii jest łatwo wyjmowalny pojemnik na brudną wodę.
Karcher nie wypuścił „golasa”, dlatego w wyposażeniu podstawowym znajdziemy środek do czyszczenia okien w postaci koncentratu  o pojemności 20 ml, butelkę ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, ssawkę oraz ładowarkę.

Karcher WV 2 Plus Karcher przeznaczona jest głównie do płaskich powierzchni

Działanie myjki sprawdzi się więc na takich powierzchniach jak: okna, kafelki, lustra czy kabiny prysznicowe. W związku z tym nadaje się praktycznie do większości prac domowych.

Dane techniczne:

Szerokość ssawki – 280 mm
Zbiornik wody brudnej – 100 ml
Czas ładowania akumulatora – 120 minut
Czas pracy ciągłej na akumulatorze – 25 minut
Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu –  ok. 75 m² = 25 okien
Napięcie – 100-220 V
Częstotliwość  50 – 60 Hz
Waga z akumulatorem – 600 gram
Wymiary (dł. x szer. x wys.)  120 mm x 280 mm x 320 mm

Myjkę Karcher WV2 można kupić u przedstawicieli firmy Karcher oraz na Allegro. Cena za podstawową wersję WV2 Plus waha się w granicach 240 zł.