Magiczny tablet do rysowania z podświetleniem Magic Pad opinie

Tato daj mi kartkę, Tato, gdzie są kartki do rysowania? Tato flamaster mi się wypisał (bo wysechł). Jako ojciec dwójki dzieci słyszę to niemal codziennie. No ale żyjemy w XXI wieku, kiedy postęp technologiczny pędzi szybciej niż Pendolino. Potrzeba jest matką wynalazków, dlatego powstał magiczny tablet do rysowania z podświetleniem. Na rynku jest kilka tego typu urządzeń, natomiast my dziś przyjrzymy się tabletowi o nazwie Magic Pad.

Tablet do rysowania z podświetleniem Magic Pad

Jak większość zabawek tablet dostępny jest od 3 roku życia.

Jak to działa?

Tablet to nic innego jak przeźroczysta szybka z ramką, w którą wbudowane są światła led. Na wyposażeniu standardowym znajdują się 3 dwustronne pisaki neonowe, którymi dziecko maluje na szybce. Efekt „wow” uzyskujemy dopiero po włączeniu światła, gdyż obraz zaczyna świecić w jaskrawych kolorach.

Tablet do rysowania z podświetleniem Magic Pad opinie

Dodatkowo do zestawu producent dołącza 30 szablonów, dzięki którym można np. rysować dinozaury lub nauczyć się liczyć.

Magiczny tablet z podświetleniem do rysowania Magic Pad

Mnie najbardziej przypadł szablon, dzięki któremu dziecko może nauczyć się pisać litery, choć już teraz wiem, że na pewno nie będzie to ulubiony szablon mojego dziecka:)

Tablet do rysowania z podświetleniem Magic Pad

Po zakończeniu rysowania, wszystko wyciera się dołączoną do zestawu ściereczką. Ten patent bardzo sprawnie działa. Ściereczka nie zostawia smug a wytarcie tabletu na prawdę jest proste.

Dołączone do Magic Pad mazaki (warto dodać, że są nietoksyczne) mają swoje specjalne miejsce z tyłu urządzenia, więc teoretycznie nie powinny się zgubić. Piszę teoretycznie bo jak mówiłem mam małe dzieci i rodzice pewnie mnie zrozumieją.

Magiczny tablet z podświetleniem do rysowania Magic Pad opinie

Magic Pad jest zasilany 3 bateriami AAA, które wystarczą na kilkanaście godzin ciągłego świecenia, więc na około kilka tygodni zabawy. Jego wymiary to 19cm x 25,5cm x 2cm. Sam tablet jest bardzo lekki, więc dodatkowe kilkadziesiąt gram nie zrobi różnicy w plecaku.

4 komentarze do “Magiczny tablet do rysowania z podświetleniem Magic Pad opinie”

  1. straszne gucio! właściwie jednorazowego użytku. nie dałam rady zetrzeć rysunku z szybki załączoną ściereczką… został na zawsze! nawet denaturat nie dał rady. szmatka rozciągnęła się jak stare rajstopy. szybka lata luzem, już zaczęła pękać. sprzęt jednorazowy za 80 pln to chyba żart. dziecko nawet nie dostanie tego do ręki.

    Odpowiedz
  2. Moja Córka ma tablet Magic Pad i nie jestem zadowolona ponieważ zostawia smugi ściereczka dołączona bardzo szybko się brudzi od pisaków. Chciałabym zapytać jak można zetrzeć ten tablet aby jak zapali się światełka ledowe nie było widać smug?

    Odpowiedz
  3. Miałam kiedyś taki tablet tylko że to była biała tablica i był czarny mazak z taką gąbką na końcu i tą gąbką się ścierało

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.