Circulation Promoter opinie

Tak sobie ostatnio myślałem, jakich produktów możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Sam jestem z tzw. wyżu demograficznego, więc jestem tuż przed 40-stką i pomału zaczyna szwankować zdrowie. To samo zapewne dzieje się ze znaczną częścią moich rówieśników. Producenci produktów medycznych wiedzą o tym i wymyślają coraz to nowe urządzenia mające poprawić jakość naszego życia. Tak jest i tym razem. Circulation Promoter to elektrostymulator TENS( przezskórna elektryczna stymulacja nerwów) łagodzący ból. Urządzenie zostało wynalezione przez Dr Michaela Ho Dr Michael Ho opierając się na swoim wykształceniu, doświadczeniach klinicznych w leczeniu swoich pacjentów oraz poznawaniu potrzeb swoich pacjentów, opracował linię produktów do samodzielnej pielęgnacji, które skutecznie łagodzą ból i pomagają przywrócić zdrowie. Od ponad 30 lat pomaga milionom ludzi na całym świecie prowadzić szczęśliwsze, bardziej aktywne życie z mniejszym bólem.

Jak działa Circulation Promoter?

Urządzenie stymuluje zakończenia nerwowe na podeszwach stóp, co pomaga poprawić krążenie krwi, zmniejszyć napięcie mięśni oraz zredukować uczucie bólu. Zdaniem producenta Circulation Promoter może pomóc ludziom, którzy borykają się z neuropatią cukrzycową, problemami z krążeniem, fibromialgią, rwą kulszową, zapaleniem rozcięgna podeszwowego, drętwieniem mięśni czy też bólem szyi, barków, bioder czy kolan. Circulation Promoter Circulation Promoter to połączenie trzech technik wykorzystywanych w leczeniu bólu, czyli:

 • masaż pulsacyjny,
 • przezskórna stymulacja nerwów (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation – TENS),
 • elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa (Electrical muscle stimulation – EMS).

Problemy z krążeniem prowadzą do zatrzymywania wody w organizmie oraz obrzęku nóg. Aparat TENS Circulation Promoter – dzięki stymulowaniu pracy układu krążenia – efektywnie pomaga zmniejszyć obrzęk. Co więcej, zastosowanie masażu pulsacyjnego oraz terapii prądami TENS i EMS może przynieść ukojenie w przypadku bólu dolnych kończyn. Circulation promoter Opinie Stymulator mięśni Circulation Promoter idealnie nadaje się dla osób, które po ciężkim dniu spędzonym na nogach potrzebują ukojenia. Koniec z bólem stóp, łydek i kolan. Aby uśmierzyć ból, wystarczy zaledwie 20-minutowa sesja. W zestawie z Circulation Promoter otrzymujesz także specjalne, samoprzylepne elektrody wielokrotnego użytku. Dzięki temu możesz poprawić krążenie w wybranym miejscu na ciele i pokonać ból m.in. barków, kolan, szyi czy dolnej części pleców. Circulation Promoter opinie Aparat TENS Circulation Promoter umożliwia wybór 1 z 12 trybów masażu. Organizm otrzymuje urozmaicone bodźce, co zapewnia maksymalizację efektów. Urządzenie jest ponadto wyposażone w timer – możesz ustawić 10, 20 lub 40 minut masażu, po czym Circulation Promoter wyłączy się automatycznie. Urządzenie jest bezpieczne, łatwe w obsłudze i przenośne. W komplecie znajduje się poręczne etui na urządzenie oraz podkładki pod stopy. Możesz korzystać ze swojego urządzenia terapeutycznego nie tylko w domu, ale także wszędzie, gdzie je ze sobą zabierzesz. Circulation Promoter Elektrostymulator mięśni z prądami TENS Circulation Promoter jest oficjalnie zarejestrowany jako wyrób medyczny. Kupując Circulation Promoter w zestawie otrzymasz:

 1. Circulation Promoter
 2. 4 małe elektrody (kwadratowe)
 3. 2 duże elektrody (prostokątne)
 4. etui na urządzenie
 5. podkładki pod stopy

 

W związku z dużą ilością podobnych produktów, niewiadomej jakości, rozsądnie jest kupić produkt oryginalny.

5 komentarzy do “Circulation Promoter opinie”

 1. Mam, polecam. Żelowe nakładki o dziwo wytrzymują więcej niż się spodziewałem. Urządzenie ma certyfikat produktu medycznego. Nie jest to kryproreklama ale pomaga

  Odpowiedz
  • To jest zarejestrowany produkt medyczny wiec produkt który musi działać! Osobiście korzystam z treningu tens i ems na plastrach i jestem bardzo zadowolony. Na stopach nigdy nie ćwiczyłem ale plastry polecam.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.