Ładowarka rowerowa USB na dynamo

Jak powiadają potrzeba jest matką wynalazków. Wszędobylska elektronika nie daje nam o sobie zapomnieć do momentu aż się rozładuje. Tylko co jeżeli jesteśmy w środku lasu? Jeżeli mamy rower i dynamo wtedy żaden problem. Niemiecka firma Kemo Electronic opracowała rowerową ładowarkę USB, którą można podłączyć pod dynamo rowerowe. Istnieją dwa modele. M172 i M172N. Ten pierwszy nadaje się do ładowania tylko niewielkich urządzeń i jest”starym modelem”, natomiast wersja M172N idealnie nadaje się do ładowania dużych smartfonów, tabletów oraz nawigacji.

Poniższy filmik pokazuje zasadę działania ładowarki oraz krótką instrukcję montażu:

W momencie pisania artykułu ładowarka USB Kemo M172N kosztowała 119 zł. Stary model dostępny jest w cenie 99 zł, jednak z uwagi na jego niedoskonałości, lepiej wydać 20 zł więcej i mieć uniwersalne urządzenie.

Nam to urządzenie bardzo się podoba, a Wam? jakie są Wasze opinie?

Sklep

4 komentarze do “Ładowarka rowerowa USB na dynamo”

  1. Witam, ma ktoś może ta ładowarkę? Jak się sprawuje? Można naładować nią nawigację w trakcie jazdy? Słyszałem dobre opinie ogólnie o firmie Kemo ale chce znac opinie kogoś kto ma to urządzenie prywatnie

    Odpowiedz
    • Ja mam ale ten starszy model i wlasnie chce sobie kupic ten bo ten stary nie chce mi ładowac samsung galaxy s4. Ogolnie jak mialem starego samsunga to mi ładowała ale tego nowego juz nie chce. Pamietam 2 lata temu placilem 199 zł

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.