Czego nie wolno mówić na pierwszej randce?

Czego nigdy jej nie mówić na randce?

Pewnie zdarzyło Ci się to już kiedyś: wybrałeś się na randkę i cudownie spędzaliście czas. Ale później ona już się nie odezwała, a Ty nawet nie wiesz, co zrobiłeś lub powiedziałeś źle. Przeczytaj poniższe zdania i przypomnij sobie, czy któregoś z nich nie wypowiedziałeś…

Jeśli tak, brak wiadomości od niej jest w pełni uzasadniony.

1. Czy to naturalne piersi?

Wszyscy wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami i że każdą atrakcyjną kobietę prześwietlacie wzrokiem. Nie ma w tym nic złego, ale ma to swoje granice. Niezależnie od tego, czy ona nosi push-up, czy przeszła operację, powinieneś unikać wszelkich komentarzy na temat prawdziwości jej piersi.

Coś, co dla Ciebie stanowi niewinne spostrzeżenie, dla niej może być bardzo osobiste, a Ty możesz zapomnieć o jej numerze telefonu.

2. Mam ciało jak żigolo

Żadna kobieta nie lubi mężczyzn, którzy przechwalają się, że 1/3 życia spędzają na siłowni. Taki mężczyzna może jedynie pozować do kalendarza ściennego, ale w rzeczywistości to kobiece ciało jest czymś, co powinieneś doceniać.

Jeśli będziesz tłumaczyć jej, jakie ćwiczenia robisz na biceps, a jakie na triceps, jakie proteiny są najlepsze na mięśnie i jaką dietę stosujesz, szybko pożegna się z Tobą. Możesz użyć tego stwierdzenia tylko wtedy, kiedy Twoje ciało będzie przypominać ciało Buddy. On rzeczywiście był bogiem.

3. Odwiedzam ten portal już od dawna…

Wiemy, że randkowanie on-line może być bardzo skomplikowaną grą, ale jeśli próbujesz poznać kogoś tą drogą już od kilku lat i nadal jest to bezskuteczne, najprawdopodobniej problem leży w Tobie.

Albo jesteś seryjnym randkowiczem, albo nie potrafisz się komunikować. Ani jedno, ani drugie nie jest atrakcyjne.

Dla początkujących: usuńcie to zdanie ze swojego profilu albo (nawet lepiej) wypiszcie się z tego portalu.

4. Czego oczekujesz od związku?

Powinieneś unikać tego pytania, jeśli dopiero się poznaliście. Prowadź luźną rozmowę, bez wspominania o przyszłości i wymawiania takich słów, jak „miłość” czy „związek”.

Pomyśl, jak byś się poczuł, gdyby kobieta, którą dopiero poznałeś, zadała Ci takie pytanie. Zapewne byłbyś zaniepokojony i marzyłbyś o ucieczce. Podobnie kobiety.

Rzeczywiście to one zadają częściej takie pytania, ale nigdy na pierwszej randce. Jeśli mężczyzna o to pyta, jest zdesperowany. A to nie jest sexy.

5. Nie chcę się żenić

To był bardzo popularny sposób na życie w ubiegłych dwóch dekadach. Ale pomimo wolności słowa i emancypacji kobiet, pewne wartości pozostały niezmienne. Małżeństwo to jedna z nich. Chociaż wiele kobiet twierdzi, że nie zamierza brać ślubu, bo taka postawa jest na topie, każda z nich marzy o białej sukni.

Jeśli powiesz jej już na początku, że nie zamierzasz się żenić, ona prędzej zrezygnuje z Ciebie niż będzie próbowała przekonać Cię do zmiany zdania.

6. Zadzwonię

Nie obiecuj, że do niej zadzwonisz jedynie z grzeczności. Jeśli to zrobisz, ale nie zadzwonisz, będziesz prawdziwym palantem.

Ale jeśli obiecasz, że zadzwonisz i to zrobisz, pokażesz, że szalejesz za nią. Tak widzą to kobiety. Dlatego lepiej nie mów niczego i pozostaw ją w niepewności, a później zaskocz ją telefonem, kiedy już nie będzie się go spodziewała!

7. Jesteś niezła!

Możesz tak myśleć, ale trzymaj język za zębami. Lepiej użyj milszego zdania i skomplementuj ją w sposób, który będzie jej pochlebiać. Jeśli uważasz, że jest sexy, powiedz, że podoba Ci się jej sukienka, błyszczące włosy bądź uśmiech.

Złota zasada: jeśli nie znacie się zbyt długo, komplementuj ją od szyi w górę! Mówiąc jej, że jest niezła, zabrzmisz tandetnie. Ona odbierze ten komplement jako zaproszenie do seksu, na który nie od razu musi mieć ochotę, ale po dłuższym okresie uwodzenia.

8. Miałem wazektomię (czyli jestem wysterylizowany)

Nie. Nie waż się powiedzieć jej tego na pierwszej randce, nawet jeśli to żart! Czy ona musi wiedzieć o tym od pierwszego spotkania? Chyba żadna kobieta nie chce mieć wysterylizowanego partnera, a przynajmniej nie taka, która jeszcze nie założyła rodziny. Dlatego lepiej trzymaj język za zębami i przyznaj się dopiero wtedy, kiedy przyjdzie na to czas.

Jeśli użyjesz takiego stwierdzenia żartem, ona pomyśli, że masz ochotę na nierozsądny seks bez prezerwatywy. Może skończyć się na tym, że będziesz uprawiać seks, ale nie z nią.

9. Przyjaźnię się z moją ex

Każda wzmianka o byłej dziewczynie jest niebezpieczna, niezależnie od tego, na której randce jesteście. Nowa kobieta musi być w centrum Twojej uwagi, obiektem Twojego pożądania, alfą i omegą.

Jeśli wszystko zacznie kręcić się wokół Twojej byłej, szybko wypadniesz z gry. Musisz znać granice, a Twoja była znajduje się daleko poza nimi.

10. Dzielimy się rachunkiem?

Randka jest drogą, a czasami nawet ryzykowną inwestycją, bo zainwestowane środki mogą się nie zwrócić. Mimo wszystko musisz pamiętać, że świat randek rządzi się jedną regułą – to Ty płacisz za pierwszą z nich.

Możesz próbować walczyć ze stereotypami i szowinizmem, możesz odwoływać się do jej praw i emancypacji, ale nie dzieląc się rachunkiem.

Nie musisz wybierać najdroższej knajpy w mieście i zostawiać w niej całej wypłaty – najważniejsze, abyś był dżentelmenem. A jeśli nim nie jesteś, zapomnij o randkach.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.