Za namową naszej koleżanki -profesjonalnej wizażystki Ani Dębskiej („PRO Anna Dębska„) otwieramy na naszej stronie nowy dział, w którym będziemy testować produkty do makijażu, lub jak kto woli wizażu, przedłużania rzęs oraz stylizacji włosów.

Na wstępie chcielibyśmy przedstawić wam postać Ani Dębskiej z Ciechanowa, która będzie opiekunem działu Uroda.

Anna Dębska Make Up ArtistAnia Dębska jest dyplomowaną wizażystką szkoły Make Up Star w Warszawie, ukończyła liczne szkolenia z zakresu wizażu tj.

makijaż ślubny,
makijaż wieczorowy,
strobing,
smoky eyes,
makijaż biznesowy,
makijaż sylwestrowy,
makijaż kobiety dojrzałej i
makijaż fantazyjny-awangardowy

oraz z przedłużania i zagęszczania rzęs i stylizacji włosów.

Ania Dębska to prawdziwa profesjonalistka. Do zawodu wizażu podchodzi z niebywałą pasją i zaangażowaniem. Zanim Ania trafiła do naszego grona ekspertów, mieliśmy okazję rozmawiać z kilkoma jej klientkami z prośbą o rekomendację. Każda osoba potwierdziła wysokie kwalifikacje i zdolności interpersonalne Ani. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że mamy w zespole ekspertkę w swojej dziedzinie.

Ania Dębska usługi makijażu, przedłużania rzęs i stylizacji włosów wykonuje w Ciechanowie i okolicach (Płońsk, Pułtusk, Mława, Legionowo, Przasnysz i Warszawa) więc jeśli ktoś byłby chętny na profesjonalny makijaż i nie tylko to zapraszamy https://annadebska.pl lub na facebook https://www.facebook.com/debska.ania

W dziale wizażu będziemy testować produkty, które każda makijażystka mieć powinna w swoim kufrze. Będą to podkłady, korektory, cienie, kredki, pomadki, błyszczyki, eyelinery, fixery, pędzle, beauty blendery.
Ania przetestuje dla nas produkty najlepszych światowych marek tj. Dior, Estee Lauder, Make Up For Ever, Smashbox, Inglot, Mac, Sephora, Too Faced, Guerlain, The Balm, Urban Decay, Irena Eris, Ben Nye, Laura Mercier, Benefit, Kryolan, Kiko, Revlon, P2 oraz wiele innych z niższej półki cenowej.

Zachęcamy do odwiedzania działu Uroda>Wizaż.

Makijaż ślubny Ciechanów

To chyba najwdzięczniejszy rodzaj makijażu. Wizażystka ma świadomość, że uczestniczy po części w jednym z najważniejszych chwil życiu swojej klientki. Wszystko musi być perfekcyjne, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Najczęściej robi się również wcześniej makijaż próbny. W makijażu próbnym sprawdza się efekt końcowy właściwego makijażu. Sprawdza się, czy aby przyszła Panna Młoda nie ma uczulenia na któryś z kosmetyków. Nie może dojść do sytuacji, że w środku wesela trzeba makijaż zmywać bo zaszła niewłaściwa reakcja skórna. Dlatego właśnie szanujące się wizażystki robią makijaż próbny przed właściwym makijażem ślubnym. Bardzo często podczas makijażu ślubnego, wykonuje się również korektę Pana Młodego. Zazwyczaj usługa ta wliczona jest w koszt makijażu panny młodej i ogranicza się do delikatnego przypudrowania pana młodego, żeby się nie świecił i dobrze wychodził na zdjęciach. Profesjonalny makijaż ślubny utrwalony powinien być odpowiednimi fixerami. Gwarantuje to, że makijaż utrzyma się do poprawin w nienagannym stanie, a pamiętać należy, że panna młoda całowana jest w ciągu 24h co najmniej kilkaset razy.
Na makijaż ślubny w Ciechanowie, Mławie, Pułtusku, czy Płońsku oczywiście zapraszamy do Anny Dębskiej https://annadebska.pl/makijaz/makijaz-slubny/

Przedłużanie rzęs Ciechanów

Przedłużanie rzęs to zabieg dość czasochłonny. W zależności od ilości swoich rzęs może trwać nawet i 2-3 godziny w zależności od umiejętności kosmetyczki i metody przedłużania rzęs. Zagęszczanie rzęs 1:1 w zasadzie jest najbardziej popularne i najszybciej widać efekty. Do przedłużania rzęs używa się specjalnego kleju, który jest bezpieczny dla oka. Warto się upewnić u wizażystki, czy klej jest dobrej jakości bowiem z tym jest bardzo różnie.
Przy słabej jakości kleju rzęsy będą wypadać już po kilku dniach. Dobry klej do rzęs od razu łączy sztuczną rzęsę z prawdziwą i już po parunastu godzinach można bez obaw malować oczy. Może to zabrzmi dziwnie ale w pierwszych godzinach po zagęszczeniu/przedłużeniu rzęs nie powinno się płakać, więc darujmy sobie oglądanie wzruszających filmów i unikajmy kłótni. Rodzajów rzęs jest kilkaset i ciężko by było je tutaj opisywać. Profesjonalna wizażystka podpowie, które najlepiej użyć.https://annadebska.pl/przedluzanie-i-zageszczanie-rzes/